Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Produkcji

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Kierownik
  • 31.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Szukamy osoby na stanowisko: KIEROWNIK PRODUKCJI do renomowanej firmy produkcyjnej wytwarzającej części rowerowe współpracującej z największymi producentami rowerowymi w Polsce oraz za granicą.

    Od szkicu na kartce, poprzez projekt graficzny i prototypowanie 3D aż po wdrażanie na produkcję i produkt finalny, od 1990 produkujemy designerskie części rowerowe. Aby zobaczyć nasze produkty - odwiedź naszą stronę: www.brat.com.pl

    Obecnie firma jest w trakcie wprowadzania wielu usprawnień i modernizacji. Oferujemy możliwość dołączenia do młodego wciąż rozrastającego się teamu związanego z zarządzaniem poszczególnymi działami firmy. Umożliwiamy współtworzenie, wdrażanie własnych pomysłów, słowem wszechstronny rozwój zawodowy i osobisty z możliwością rozwinięcia skrzydeł. Działamy nieszablonowo, każdy pomysł wniesiony na naszym team`owym spotkaniu zostaje sprawdzony i jeśli działa – wdrożony. Osoba na stanowisku kierownika produkcji stanowiłaby najistotniejszy łącznik pomiędzy naszym technologiem a całą produkcją i odpowiadała za wszystkie procesy produkcyjne.

    Podkreślamy, że zatrudniamy tylko osoby, dla których obowiązki i zakres działań na stanowisku jakie proponujemy brzmią interesująco, osoby, które chcą działać i tworzyć. Budujemy team złożony z ludzi, którzy zwyczajnie lubią to co robią!

    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Obowiązki:

    • Organizacja i koordynowanie prac podległego personelu (podział i organizacja pracy na zmianach)
    • Dbanie o wysoką jakość produkcji
    • Tworzenie harmonogramów produkcji w oparciu o współpracę z działem planowania
    • Monitorowanie realizacji założonego planu produkcyjnego
    • Zapewnienie prawidłowych warunków pracy BHP (pilnowanie aby pracownicy przestrzegali przyjętych na produkcji zasad bezpieczeństwa) oraz dbałość o porządek na produkcji
    • Raportowanie i analizy wydajności produkcji (Rozliczanie i analiza wydajności - wyników produkcji w oparciu o system ERP – czy wykonywane są normy)
    • Motywowanie pracowników do podnoszenia kompetencji i kwalifikacji
    • Komunikacja z innymi działami firmy
    • Uczestnictwo w optymalizacji procesów produkcyjnych oraz stanowisk roboczych – ergonomia
    • Współpraca z innymi działami przy wdrażaniu nowych projektów – organizacja prób,
    • Nadzór nad właściwą gospodarką materiałową – maksymalizacja wykorzystania przemiałów
    • Odpowiedzialność za prawidłową eksploatację maszyn, urządzeń i form!! (dbanie by pracownicy obchodzili się z formami w odpowiedni sposób! Pilnowanie przeglądów okresowych narzędzi i maszyn!)
    • Oczekujemy, że osoba na tym stanowisku sama będzie zgłaszać nam propozycje optymalizacji w związku ze swoimi obserwacjami i analizami

    Umiejętności:

    • Poza oczywiście wiedzą technologiczną, doświadczeniem w pracy na produkcji najistotniejsze są dla nas umiejętności związane z zarządzaniem: osoba na tym stanowisku musi być mądrym przywódcą, który umie sprawnie przydzielać zadania, utrzymując pozytywne relacje z pracownikami, którzy mu podlegają. Osoba ta musi umieć zarządzać sytuacjami kryzysowymi zachowując opanowanie i kierując się wiedzą i ekspertyzą rozwiązywać je szukając ciągów przyczynowo - skutkowych.
    • Wymagana bardzo dobra znajomość narzędzi pakietu office, mile widziana umiejętność tworzenia własnych raportów z użyciem excela.
    • **Zaletą będzie znajomość obsługi modułów ERP związanych z produkcją. W przypadku braku znajomości ERP zapewniamy szkolenie.

    Przywileje:

    • Zatrudnienie na stanowisku kierowniczym, kierowanie dużym zespołem pracowników
    • Pracodawca otwarty na wszelkie propozycje i rozwiązania nie trzymający się kurczowo rozwiązań, które nie funkcjonują dobrze, możliwość wdrażania własnych pomysłów
    • Telefon służbowy
    • W razie konieczności dostępność do auta służbowego
    • Możliwość nabycia wiedzy i doświadczenia w zespole ekspertów, możliwość korzystania z kursów i szkoleń
    • Bardzo dobre warunki zarobkowe
    • Praca na wciąż rozwijającej się produkcji o szerokim przekroju urządzeń i maszyn produkcyjnych.

    Jeśli więc zarządzanie dużą grupą osób nie jest ci straszne, na produkcji czujesz się jak ryba w wodzie, jesteś kreatywnym perfekcjonistą i lubisz wprowadzać ulepszenia i analizować wyniki, aby wciąż szukać nowych rozwiązań – zgłoś się do nas koniecznie!

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, lecz nie wpływa to na ważność czynności wykonanych przed jej wycofaniem.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.