Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Produkcji

RAFS Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Kolonia Zygmunt 31e

Bytom

Twój zakres obowiązków

Kierownik Produkcji w firmie specjalizującej się w produkcji opakowań tekturowych

Jak będzie wyglądać Twój dzień praca?

Każdego dnia około 10:00 odbędzie się 15 minutowa odprawa z planistą, biurem obsługi klienta, kierownikiem magazynu, brygadzistą oraz zaopatrzeniowcem, w celu omówienia bieżących zleceń oraz krótkookresowych priorytetów.

Dodatkowo raz w tygodniu odbędzie się godzinna odprawa z ww. zespołem oraz zarządem, podczas której omówimy pomysły na usprawnienie pracy oraz statusy wdrażanych projektów.

Co z pozostałym czasem?

Mam pewne wyobrażenie, co do tego jak powinien wyglądać Twój dzień, ale celowo o tym nie piszę, gdyż chcę Ci zostawić bardzo dużą swobodę w tym zakresie. Ważniejsze bowiem od tego jak będziesz pracować jest to, jaki będzie efekt Twojej pracy.

A jakich efektów się spodziewam?

Dla przykładu podam dwa zdarzenia, które wygenerowały istotne straty i nie powinny mieć miejsca:

• Pracownik produkcji czeka na surowiec ponad godzinę (nie pracując w tym czasie);

• Pracownik produkcji nie zorientował się, że produkuje niezgodnie z wymaganiami, bo nie przeprowadził kontroli jakości.

Chciałbym, abyś tak zorganizował produkcję i współpracę z innymi działami, że nie tyle będziesz reagował po fakcie na występujące straty, ale będziesz im przede wszystkim zapobiegał oraz szukał sposobów na poprawę efektywności procesu produkcji.

Zakładam, że przez pierwsze dwa tygodnie będziesz przyglądał się naszej organizacji oraz rozmawiał z wybranymi pracownikami. Po tych dwóch tygodniach przedstawisz mi wnioski z Twoich obserwacji oraz pomysły na usprawnienia. Wnioski te powinny być przygotowane w schemacie:

zaobserwowałem (fakty potwierdzające wnioski) / chcę zmienić (co konkretnie) / spodziewam się, że dzięki zmianie osiągniemy (co konkretnie) w ciągu x czasu / będę monitorował postępy w następujący sposób

Nasze wymagania

Kogo szukamy?

Osoby, która może pochwalić się doświadczeniem w zarządzaniu produkcją i realnymi wynikami wynikającymi z podjętych działań doskonalących. Praca będzie Cię bawić, jeżeli lubisz tworzyć, organizować, zmieniać, wdrażać, a nie tylko administrować działającym systemem. Jesteśmy bowiem, jak większość dynamicznie rozwijających się firm, na etapie układania i doskonalenia procesów, a nie tylko ich utrzymywania.

• Lean, Kizen, TPM, Timocom - wiesz który wyraz nie pasuje do pozostałych?

• Zestaw Twoich ulubionych słów to: cel, wyzwanie, realizacja, osiągnięcie, niezależność, zwycięstwo, sukces, skuteczność, wynik, efekt?

• Możesz pochwalić się przynajmniej jednym skutecznym wdrożeniem zmian, które realnie przyczyniły się do poprawy efektów w firmie produkcyjnej?

• Masz doświadczenie w zarządzaniu produkcją?

Jeżeli na wszystkie pytania odpowiedziałeś TAK, to czytaj dalej, bo mam dla Ciebie pracę, która sprawi Ci bardzo dużo satysfakcji

To oferujemy

Co możesz zyskać pracując z nami?

Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia. Jednoznacznie określone oczekiwania i kryteria sukcesu oraz możliwość realnego wpływu na to, jak będzie wyglądała Twoja praca.

Jeżeli po przeczytaniu tego ogłoszenia masz ochotę ze mną pracować, to zachęcam do jak najszybszego skontaktowania się. Wyślij swoje CV oraz list motywacyjny, w którym opisz co zainteresowało Cię w tym ogłoszeniu oraz pochwal się swoim największym sukcesem we wdrażaniu zmian w firmie produkcyjnej.

Jeżeli natomiast masz jakiekolwiek pytania związane z tą pracą, to nie wahaj się i zadzwoń do nas – tel. 604 283 235 (nasz doradca rekrutacyjny). Jeżeli nie będzie mógł odebrać to na pewno oddzwoni w tym samym dniu. Już wkrótce patrząc w sklepie na tekturowe opakowania nie będziesz się zastanawiać jak one zostały zrobione 😊?

Rafał Słodczyk

Prezes Zarządu – właściciel firmy

Przewiń do profilu firmy