Oferta pracy

Kierownik Produkcji

MolttonO firmie

  • Chorzów, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie procesami produkcyjnymi
  • zarządzanie produkcją w międzynarodowym zakładzie produkcyjnym
  • zapewnianie ciągłości produkcji
  • terminowa realizacja planów produkcyjnych
  • bieżące rozwiązywanie pojawiających się problemów produkcyjnych
  • monitorowanie procesów produkcyjnych
  • podejmowanie działań optymalizujących proces produkcji
  • dbałość o bezpieczeństwo pracy w nadzorowanym obszarze
  • zarządzanie budżetem

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikuj

Ogłoszenie archiwalne