Kierownik Produkcji

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • Chybie (pow. cieszyński)

    Chybie (pow. cieszyński), śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie i nadzór nad pracownikami.

  • Dbałość o bezpieczeństwo pracowników i stosowanie do zasad BHP.

  • Zapobieganie, a także usunięcie zagrożenia w przypadku naruszenia jakiekolwiek zasady, która zagrażałaby zdrowiu lub życiu któregoś z pracowników.

  • Rozwiazywanie problemów technicznych i personalnych.

  • Kontrolowanie i minimalizowanie kosztów produkcji przy zachowaniu wysokiej jakości.

  • Sporządzanie raportów oraz analiz z przebiegu produkcji,

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w branży produkcyjnej na tożsamym lub podobnym stanowisku w firmie nie mniejszej niż 30-osobowej.

  • Preferowane wykształcenie techniczne lub wyższe, mile widziane z zakresy zarządzania.

  • Znajomość nowoczesnych metod z zakresu zarządzania produkcją

  • Kompetencje i zdolności analityczne, w celu wypracowania konstruktywnych wniosków,

  • Właściwa organizacja pracy, a także umiejętność podejmowania decyzji.

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji.

  • Osoba na tym stanowisku powinna być autorytetem dla pracowników, dawać przykład i posiadać chęć do stałego rozwoju zawodowego.

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez naszego klienta,

  • Pracę w godz. 7:00 - 15:00

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Samodzielne stanowisko z wieloma ciekawymi wyzwaniami

  • Adekwatne narzędzia niezbędne do pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Stabilną i ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy w doświadczonym i zgranym zespole

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Przewiń do profilu firmy