Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Produkcji

"KONMEX" sp. z o.o.

  • Ciechanowiec

    Ciechanowiec, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • budowa zespołu do nowo powstającego oddziału firmy

  • nadzór nad pracą podległego zespołu

  • nadzór nad uruchomieniem produkcji części z tworzyw sztucznych i części metalowych

  • nadzór nad uruchomieniem montażu urządzeń medycznych w tzw. strefie czystej tzw. Cleanroom

  • realizowanie założonego planu produkcji

  • współpraca z konstruktorami i technologami wdrażanych urządzeń medycznych

  • współpraca z działem jakości (udział w audytach certyfikujących)

Nasze wymagania

  • doświadczenia zawodowego na stanowisku kierownika produkcji

  • wykształcenia wyższego technicznego o profilu mechanicznym lub pokrewnym: mile widziana inżynieria produkcji

  • wiedzy z zakresu zarządzania produkcją, głownie produkcja i montaż elementów formowanych z tworzyw sztucznych oraz elementów z obróbki skrawaniem (mile widziana z zakresu medycyny)

  • umiejętności zarządzania i motywowania zespołu

  • silnego nastawienia na zadania, determinacji w realizacji celów

  • umiejętności pracy w zespole

  • inicjatywy, innowacyjności, samodzielności, odpowiedzialności

Mile widziane

  • wiedza i doświadczenia w pracy w strefach podwyższonych czystości tzw. cleanroom

  • znajomość jez. angielskiego

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • pracę w stabilnej firmie

  • niezbędne narzędzia pracy

  • możliwość zdobycia nowego doświadczenia oraz rozwoju osobistego

  • szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe

Konmex Sp. z o.o. realizuje projekty współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Specjalizacją firmy Konmex Sp. z o.o. jest projektowanie i produkcja innowacyjnych urządzeń dla potrzeb medycyny.

W związku z budową nowego oddziału firmy Konmex Sp. z o.o. w powiecie wysokomazowieckim w gminie Ciechanowiec poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierownika Produkcji.

Przewiń do profilu firmy