Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Produkcji ConSpan

ViaCon Polska Sp. z o. o.

  • Rydzyna

    Rydzyna, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie strategii działania firmy w ramach powierzonych obowiązków,

  • współpraca z działem planowania przy ustalaniu harmonogramów produkcji oraz ich terminowa realizacja,

  • nadzorowanie i aktualizacja stanu magazynów surowców, półwyrobów i wyrobów,

  • dbanie o zaopatrzenie w surowce, materiały i sprzęt niezbędny do produkcji,

  • nadzór nad stanem technicznym maszyn, urządzeń oraz używanych przez pracowników narzędzi i przyrządów,

  • kontrolowanie jakości wytwarzanych elementów zgodnie z rysunkiem technicznym,

  • zarządzanie podległym personelem, szkolenia i dobieranie aktualnej kadry do aktualnych potrzeb,

  • sprawna współpraca z produkcją, marketingiem, logistyką, księgowością i działem handlowym,

  • rozwiązywanie problemów jakościowych,

  • dbałość o nienaganną prezentację stwarzanie miłej atmosfery pracy,

  • optymalizacja procesów oraz inicjowanie i wdrażanie usprawnień na produkcji w celu poprawy efektywności operacyjnej i jakości produktów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • doświadczenie w produkcji prefabrykatów betonowych (dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zakresie produkcji obiektów inżynierskich),

  • umiejętność i doświadczenie w organizowaniu pracy zespołu produkcyjnego,

  • zdolność analitycznego myślenia, rozwiązywanie problemów,

  • proaktywne podejście i inicjatywa we wprowadzaniu usprawnień w obszarach procesów produkcyjnych,

  • otwartość na naukę i ciągłe doskonalenie swoich kompetencji w zakresie zarządzania produkcją,

  • mile widziane doświadczenie w pracy z systemem ERP, APS, MES,

  • praktyczna znajomość programu AutoCad,

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • praktyczna znajomość narzędzi zasad Lean Manufacturing,

  • bardzo dobra znajomość język angielskiego w mowie i piśmie,

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki pracy w międzynarodowej firmie,

  • pracę na pełen etat,

  • pakiety medyczne, karta Multisport,

  • dobrą atmosferę pracy i solidne wsparcie ze strony naszego zespołu,

  • program szkoleń celem ciągłego rozwoju osobistego,

  • niezbędne narzędzia pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Aplikacje (cv + list motywacyjny) z dopiskiem „Praca”, prosimy kierować pocztą elektroniczną na adres: [email protected]