Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Produkcji

GREN FOX SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

  • Główna 188, Częstochowa
    Częstochowa, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

GREN FOX SPÓŁKA AKCYJNA

Główna 188

Częstochowa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie procesami produkcji (łącznie z obszarami planowania produkcji, kontroli jakości, BHP)

  • Planowanie i delegowanie zadań dla podległego zespołu

  • Optymalne planowanie produkcji z uwzględnieniem terminowości, jakości i wydajności poszczególnych maszyn produkcyjnych

  • Planowanie i kontrola bieżących kosztów i wydatków związanych z procesem produkcyjnym

  • Podejmowanie działań w kierunku optymalizacji i minimalizacji kosztów i wydatków związanych z procesem produkcyjnym

  • Planowanie odpowiednich remontów i postojów maszyn i urządzeń w celu zapewnienia ciągłości produkcji

  • Organizacja remontów i przeglądów maszyn pod względem technicznym oraz bezpieczeństwa i higieny pracy

  • Rozwiązywanie problemów natury technicznej, organizacyjnej i personalnej

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie, praktyczne doświadczenie na stanowisku kierownika produkcji, najlepiej w branży opakowań lub tworzyw sztucznych

  • Umiejętność zarządzania personelem (w obszarach: delegowania zadań, kontroli efektywności)

  • Preferowane wykształcenie minimum średnie techniczne

  • Dyspozycyjność

  • Samodzielność w działaniu i silna motywacja do pracy

  • Rzetelność i zaangażowanie w pracę

  • Dobrze rozwinięte zdolności organizacyjne i analityczne

  • Umiejętność współpracy w zespole

  • Chęć zdobywania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji

  • Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy pod presją czasu

  • Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

To oferujemy

  • Przejrzystą ścieżkę kariery zawodowej

  • Wpływ na działanie przedsiębiorstwa

  • Wsparcie współpracowników z innych działów

  • Wysokie wynagrodzenie stałe jak i prowizyjne

  • Narzędzia pracy klasy premium - auto służbowe marki BMW, telefon, laptop

  • Szkolenia wdrożeniowe i produktowe

  • Opiekę medyczną

Firma Gren Fox S.A. powstała z chęci powrotu do naturalnego środowiska, ekologii i zdrowego trybu życia.

Zajmujemy się produkcją oświetlenia LED i odbłyśników HPS, filtrów węglowych, małą wentylacją i dużymi centralami.

Nasz wysoko wykwalifikowany zespół konstruktorów, pracowników produkcyjnych, designerów pracuje nad produktami najwyższej jakości, w konkurencyjnych cenach, objętych patentami i certyfikatami.

Przewiń do profilu firmy