Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Produkcji

Filters International Sp. z o.o.O firmie

Filters International Sp. z o.o.

Feliksa Perla 10

Dąbrowa Górnicza

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie podległą grupą pracowników (około 20 osób), rozwój ich umiejętności technicznych

  • osiąganie określonych celów poprzez motywowanie podległego zespołu

  • monitorowanie wskaźników produkcyjnych oraz definiowanie na ich podstawie działań korygujących

  • optymalizacja oraz nadzór nad procesem produkcyjnym, reagowanie na niezgodności w procesie, terminowa realizacja zleceń

  • proponowanie oraz wdrażanie usprawnień i zmian

  • czynny udział w procesie rozwiązywania problemów przy użyciu narzędzi jakościowych

  • praktyczne wykorzystywanie umiejętności organizacyjnych oraz rozwiązywania problemów na hali produkcyjnej

  • uczestnictwo w rozwoju parku maszynowego oraz palety produktów

  • planowanie procesu produkcyjnego

  • raportowanie do zarządu firmy

Nasze wymagania

  • minimum 5 letnie doświadczenie na stanowiskach: Kierownik Produkcji/Kierownik Zmiany/Mistrz Produkcji – warunek konieczny

  • umiejętność budowania autorytetu i samodzielnego podejmowania decyzji (wysoce rozwinięte kompetencje w zarządzaniu zespołem) – warunek konieczny

  • znajomość narzędzi jakościowych do rozwiązywania problemów

Mile widziane

  • praktyczne doświadczenie w zakresie wdrażania narzędzi Lean Manufacturing, systemów jakościowych, znajomość prawa pracy i systemu Subiekt

  • znajomość języka angielskiego (lub niemieckiego) w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • uczestnictwo w szkoleniach, warsztatach oraz spotkaniach z zagranicznymi Klientami

  • udział w szkoleniach

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i tworzenia procedur w firmie

  • praca od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym

Filters International jest firmą specjalizującą się w produkcji filtrów powietrza. Nasi Klienci cenią sobie naszą elastyczność, niezawodność oraz know- how w zakresie filtracji. Zakład ma stabilną pozycję na rynku i wypracowane standardy pracy.

Przewiń do profilu firmy