Logo Pracuj.pl

Kierownik Produkcji

CWS-boco Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Dąbrowa Górnicza
    Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie i kompleksowy nadzór na procesem produkcji oraz zapewnienie wymaganego poziomu jakości
  • Zapewnienie warunków i odpowiedzialność za przestrzeganie obowiązujących w firmie przepisów BHP
  • Zarządzanie podległym zespołem
  • Nadzór nad ciągłością procesu produkcji i zapewnieniem terminowości wysyłek
  • Koordynacja pracy działu produkcji
  • Monitorowanie realizacji celów dla KPI zdefiniowanych dla działu.
  • Inicjowanie i nadzór nad działaniami naprawczymi wywołanymi w przypadku nieosiągnięcia celów dla zdefiniowanych KPI
  • Nadzór nad wyznaczonymi zadaniami dla podległych pracowników oraz podejmowanie odpowiednich działań, jeśli są wymagane
  • Nadzór nad prawidłową i terminową realizacją zadań w systemach komputerowych ABS, SF i inne
  • Realizacja działań zdefiniowanych dla działu w ramach standardów Systemu Zarządzania Jakością oraz systemu Ciągłego Doskonalenia (np. DPM, 5S, FP, Rozwiązywanie Problemów itp.)
  • Analiza reklamacji i podejmowanie wymaganych działań
  • Nadzór nad utrzymaniem sprawności maszyn i urządzeń
  • Podejmowanie decyzji w sytuacjach awaryjnych
  • Realizacja planu szkoleń dla działu
  • Odpowiedzialność za budżet i koszty działu oraz ich optymalizacja

Nasze wymagania

  • Wykształcenia minimum wyższe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem, analityczne myślenie, zdolności organizacyjne
  • Znajomość obsługi komputera MS Office
  • Znajomość j. angielskiego lub/i j. niemieckiego
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę na pełen etat
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość poznania nowych narzędzi i systemów
  • Dużą samodzielność na stanowisku
  • Fantastyczną atmosferę pracy
  • Pakiet socjalny (m.in. karnety sportowo-rekreacyjne, dostęp do prywatnej opieki medycznej)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej

CWS-boco Polska Sp. z o.o.

Dzięki innowacyjnym, zrównoważonym i cyfrowym rozwiązaniom wynajmu, CWS przyczynia się do zdrowszego i bezpieczniejszego jutra. Portfolio CWS jest podzielone na produkty i usługi z zakresu higieny i czystości w miejscu pracy, odzieży roboczej, bezpieczeństwa przeciwpożarowego i cleanrooms. Od kwietnia 2019 roku wszystkie obszary usług firmy działają pod nazwą CWS, która jest marką CWS-boco International GmbH i jej spółek zależnych. Grupa zatrudnia obecnie około 10600 osób w 16 krajach. W 2018 roku firma wygenerowała obrót w wysokości 1141 mln euro. CWS-boco International GmbH i jej spółki zależne są w całości własnością Franz Haniel & Cie. GmbH.

Więcej informacji można znaleźć na stronie cws.com

Kierownik Produkcji, Dąbrowa Górnicza