Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik produkcji

BRAINSTORM GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Dąbrowa Górnicza

    Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie zmiany

  • prowadzenie odpraw z pracownikami analizując poszczególne wskaźniki produkcji i udzielając informacji zwrotnej pracownikom na temat ich pracy

  • podział zadań i przyporządkowanie pracowników do poszczególnych stanowisk pracy

  • analiza planu produkcji i wprowadzanie niezbędnych korekt

  • analiza stanów magazynowych kluczowych komponentów

  • rozwiązywanie problemów i praca na narzędziach wizualizacji problem

  • rozwiązanie

  • standaryzacja operacji zarówno produkcyjnych jak i około produkcyjnych stosując do tego metodykę TWI lub APS

  • obserwacja pracy i indywidualnej informacji zwrotnej

  • analiza procesu i generowanie usprawnień

  • budowanie zespołu

Nasze wymagania

  • doświadczenie w kierowaniu ludźmi - minimum 3 lata

  • umiejętności komunikacyjne umożliwiające prowadzenie odpraw i udzielanie informacji zwrotnych

  • umiejętność delegowania zadań i motywowania zespołu

  • umiejętność wprowadzania zmian

  • znajomość metodyki lean management

  • odwaga i zaangażowanie

  • duża adaptacja do zmian

Mile widziane

  • znajomość systemu Subiekt będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • uczestnictwo w szkoleniach

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i tworzenia procedur w firmie

  • praca w systemie jednozmianowym

Dla naszego Klienta rodzinnej firmy z branży produkcyjnej z Dąbrowy Górniczej poszukujemy: Kierownik produkcji.

Przewiń do profilu firmy