Oferta pracy

Kierownik produkcji

ASISTWORK Sp. z o.o.

  • Dąbrowa Górnicza

    Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za proces produkcji i utrzymania ruchu

  • organizacja pracy zespołu (planowane grafików, zlecanie prac i kontrola ich przebiegu, optymalizacja zatrudnienia i rekrutacja nowych pracowników)

  • opracowanie Planów Produkcji i nadzór nad terminowym ich realizowaniem

  • współudział w opracowaniu, wdrażaniu i aktualizacji dokumentacji procesowej

  • zapewnienie odpowiednich poziomów jakościowych w wytwarzanych produktach

  • opracowanie informacji i analiz z obszaru produkcji

  • monitorowanie i analizowanie wskaźników KPI

  • nadzór nad wdrożeniem nowych projektów do realizacji i ich uruchamianie

  • nadzór nad kosztami związanymi z obszarem produkcji i podejmowanie działań w kierunku ich optymalizacji i minimalizowania

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • doświadczenie w organizacji pracy i zarządzaniu personelem

  • doświadczenie w zakresie użytkowania systemów ERP

  • znajomość standardów jakościowych ISO 9001/IATF 16949

  • znajomość narzędzi jakościowych (Ishikawa, 8D, 5Why)

To oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta

  • wynagrodzenie 7000-10000 zł brutto

  • premia frekwencyjna

  • dodatek paliwowy

  • opieka medyczna

  • telefon służbowy, laptop służbowy

  • możliwość zdobycia nowych umiejętności

ASISTWORK Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Stanowisko: Kierownik produkcji

Przewiń do profilu firmy