Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Produkcji

V.Orlandi Poland Sp. z o.o. Sp. K. O firmie

  • Sokołów 9
    Dopiewo (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

V.Orlandi Poland Sp. z o.o. Sp. K.

Sokołów 9

Dopiewo (pow. poznański)

Firma V.Orlandi Poland jest producentem systemów zaczepowych do samochodów ciężarowych, ciągników i maszyn rolniczych, przyczep i naczep wszystkich europejskich marek. Współpracujemy z tysiącami klientów, a dynamiczny rozwój firmy potwierdzają stale osiągane wzrosty sprzedaży.

Chcemy zatrudniać osoby uczciwe, zaangażowane, pozytywnie nastawione i konsekwentnie dążące do osiągania sukcesu. Jesteśmy rzetelnym pracodawcą, któremu zależy na tym, aby Pracownicy lubili swoją pracę i byli dumni z osiąganych wyników. Mocno inwestujemy w dział sprzedaży, dzięki czemu Pracownicy identyfikują się z firmą i pozostają z nami na długo. Aktualnie powiększamy nasz zespół o nowe stanowisko:

Podstawowe zadania na tym stanowisku:

  • Organizacja i zarządzanie procesem produkcyjnym
  • Zarządzanie podległym zespołem
  • Nadzór nad efektywnością produkcji, realizacja założonych celów produkcyjnych
  • Inicjowanie i prowadzenie działań usprawniających proces produkcyjny
  • Planowanie i nadzorowanie zadań realizowanych pod kątem terminowości, jakości wykonania i przestrzegania procedur
  • Zapewnienie bezawaryjnej i bezbrakowej realizacji procesu produkcyjnego oraz nadzór nad prawidłowymi warunkami BHP.

Od idealnego kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego
  • Minimum 5 letniego doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • Doświadczenia w branży produkcyjnej - metalowej
  • Znajomości technologii spawania oraz obróbki mechanicznej
  • Umiejętności organizacji procesów produkcji, nadzoru, delegowania zadań i rozliczania czasu pracy
  • Znajomości narzędzi z zakresu Lean
  • Znajomości j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętności budowania i rozliczania wskaźników efektywności produkcji (KPI)

Najlepszemu kandydatowi oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań w prężnie rozwijającej się firmie
  • Komfortowe warunki pracy
  • Realny wpływ na rozwój organizacji
  • Rodzinną atmosferą i pyszną kawę na co dzień
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Premię uzależnioną od realizacji celów biznesowych

Naszą siłą są ludzie!

Dołącz do nas! Wyslij nam swoje CV!

Ogłoszenie archiwalne