Oferta pracy

Kierownik Produkcji - drugiej zmiany

UNIA Sp. z o.o.O firmie

  • Grudziądz

    Grudziądz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • praca w ruchomym systemie czasu pracy, częsta praca w godzinach popołudniowych (II zmiana);

  • zarządzanie obszarem produkcyjnym przedsiębiorstwa, ze szczególnym uwzględnieniem optymizacji procesów produkcyjnych, w celu realizacji planu produkcji w zakresie: kosztów, wymagań jakościowych, bezpieczeństwa oraz satysfakcji klienta zewnętrznego i wewnętrznego;

  • organizowanie pracy wydziałów produkcji z uwzględnieniem efektywnego wykorzystania zasobów i osiągania założonych wskaźników;

  • sprawowanie nadzoru nad pracami dotyczącymi wdrażania nowych wyrobów;

  • kontrolowanie kosztów produkcji pod kątem wydajności oraz realizacji założonego celu produkcji;

  • sprawowanie nadzoru nad prowadzonymi inwestycjami w dziale produkcyjnym;

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe z zarządzania/inżynierskie;

  • mile widziane studia podyplomowe w zakresie poszerzania kompetencji kierowniczych, zarządzania produkcją, itp.;

  • ugruntowane – wieloletnie i wszechstronne doświadczenie w zarządzaniu obszarem produkcyjnym;

  • doświadczenie pracy w systemie SAP lub w innym systemie ERP podobnej klasy;

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;

  • bardzo dobrą organizacja pracy;

  • prawo jazdy kategorii B;

To oferujemy

  • pracę w intensywnie rozwijającej się firmie – lidera na rynku polskim o zasięgu międzynarodowym;

  • wynagrodzenie adekwatne do poziomu odpowiedzialności i kompetencji;

UNIA Sp. z o.o.

UNIA to największy polski producent maszyn rolniczych. Wytwarza ich rocznie blisko 25 000, z czego ponad 10 000 trafia na eksport do 60 odbiorców na całym świecie. Aby je zbudować zużywa rocznie 100 000 ton najwyższej jakości stali.

Cztery fabryki UNIA (Grudziądz, Brzeg, Słupsk, Kąty Wrocławskie) to łącznie ponad 1200 pracowników na 11,5 ha powierzchni produkcyjnej oraz w nowoczesnych biurach konstrukcyjnych i technologicznych.

Łączna oferta fabryk obejmuje ponad 700 pozycji. Wśród produktów UNIA znajdują się m.in. sprzęt do uprawy i siewu, ochrony roślin, nawożenia mineralnego i organicznego uprawy ziemniaka, przyczepy, maszyny do zbioru zielonek oraz urządzeń do przechowywania ziarna.

Przewiń do profilu firmy