Oferta pracy

Kierownik Produkcji (dział montażu)

HRK S.A.

  • Kostrzyn

    Kostrzyn, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

naszego klienta, firmy produkcyjnej z siedzibą we wschodniej części woj. wielkopolskiego, działającej w branży maszyn i urządzeń dla przemysłu.

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie wydzielonym obszarem produkcji (dział montażu) i zespołem (30-40 osób);

  • Optymalizacja działania produkcji, usprawnianie procesów i wdrażanie nowych rozwiązań;

  • Nadzór nad utrzymaniem narzędzi montażowych i przyrządów w dobrym stanie technicznym;

  • Odpowiedzialność za wykonaną jakość produkcji i terminową realizację planu;

  • Raportowanie wyników produkcyjnych oraz ścisła współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe techniczne – automatyka, mechanika, robotyka, elektrotechnika, mechanika itp. (kierunki preferowane);

  • Min. 3-5 lat doświadczenia w zarządzaniu produkcją i zespołami;

  • Znajomość procesów produkcyjnych, technologii montażu i wiedza techniczna;

  • Predyspozycje do bycia liderem zespołu – nastawienie na realizację celów i mobilizacji pracowników;

  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (poziom B2);

  • Analityczne podejście, odpowiedzialność i umiejętność podejmowania decyzji;

  • Znajomość modułów produkcyjnych SAP (będzie dodatkowym atutem).

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Samodzielne stanowisko pracy;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i kreowania nowych rozwiązań na produkcji;

  • Szkolenia zawodowe;

  • Pakiet benefitów zgodny ze standardami firmy.

HRK S.A.

Zespół HRK Engineering & Manufacturing realizuje projekty rekrutacyjne w sektorze produkcji, przemysłu i R&D. Specjalizujemy się poszukiwaniu pracowników na stanowiska inżynierskie, managerskie i dyrektorskie. Na co dzień współpracujemy z zakładami produkcyjnymi i firmami, które dostarczają swoje produkty lub usługi do branży przemysłowej. Dzięki temu naszym Kandydatom proponujemy najatrakcyjniejsze oferty dopasowane do ich kwalifikacji i oczekiwań.

Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment & Development Center), budowanie ścieżek kariery, a także usługi z zakresu employer brandingu oraz obsługi kadr i płac.

Przewiń do profilu firmy