Ta oferta pracy jest nieaktualna od 353 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Produkcji – Dział Tworzyw

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 28.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wiha Werkzeuge Sp. z o.o.

    Firma Wiha Werkzeuge Sp. z o.o. jako część międzynarodowej grupy czołowego producenta profesjonalnych narzędzi ręcznych, poszukuje do pracy w Zakładzie w Gdańsku osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdańsk
    Region: pomorskie

    Zakres obowiązków:

    • planowe realizowanie zadań wynikających z celów produkcyjnych
    • nadzór nad wynikami pracy i rozwojem podległego personelu
    • odpowiedzialność za nadzór nad przebiegiem procesów technologicznych i zachowanie zgodności z wymaganiami Systemu Zarządzania Jakością
    • dbałość o terminową realizację planów produkcyjnych
    • optymalizacja efektywności produkcji przy użyciu narzędzi LEAN oraz 5S
    • ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych (Kaizen)
    • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne
    • znajomość i doświadczenie w kierowaniu zespołem produkcyjnym
    • doświadczenie na stanowiskach kierownika produkcji, mistrza
    • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
    • umiejętności organizacyjne oraz predyspozycje do zarządzania ludźmi
    • umiejętności interpersonalne
    • wiedza na temat dokumentacji technicznej i wymagań jakościowych
    • znajomość systemów ERP, znajomość programu AX będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • przeszkolenie
    • pracę w międzynarodowej firmie będącej jednym z liderów w swojej branży
    • stabilne warunki zatrudnienia
    • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)".