Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik produkcji działu rozbioru

INDROL SP. Z O.O. SP.K.

Towarowa 4

Grodzisk Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie działem uboju indyka,

  • realizacja zadań produkcyjnych pod względem ilości, jakości, terminowości i bezpieczeństwa pracy,

  • raportowanie przebiegu procesu produkcji i jego efektów,

  • zapewnienie bezawaryjnej realizacji procesu produkcyjnego, współpraca z działem technicznym, działem kontraktacji, działem jakości.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem

  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Ubezpieczenie na życie z możliwością rozszerzenia i objęcia ochroną członków rodziny

  • Nieoprocentowane pożyczki w ramach Pracowniczej Kasy Zapomogowo Pożyczkowej

  • dofinansowanie do karty MultiSport.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

Firma o uregulowanej i stabilnej pozycji na rynku, działająca od 30 lat w branży spożywczej.

Przewiń do profilu firmy