Ta oferta pracy jest nieaktualna od 79 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Produkcji Działu Steel Services

  • Bytom, śląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2018-07-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma DEMARKO Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. działa nieprzerwanie od niemalże 25 lat na rynku Polskim i Zagranicznym. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, liderem branży obróbki stali i produkcji naczep specjalistycznych do transportu ciężkiego.

    W związku z prężnym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:
    Miejsce pracy: Bytom

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Nadzór nad pracą działu produkcji Steel Services;
    • Dbałość o utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych;
    • Dbałość o należyty stan narzędzi produkcyjnych;
    • Organizowanie, prowadzenie i nadzór prac wdrożeniowych wynikających z wprowadzania nowych procesów, produktów, systemów zarządzania produkcją;
    •  Kontrola prawidłowości i kompletności składanych przez podległych pracowników w tym zastępców kierowników i brygadzistów raportów pracowniczych pod kontem wypełniania Programu Produkcyjnego;
    • Przeprowadzenie czynności kontrolnych, porządkowych, dyscyplinujących, organizacyjnych itp.;
    • Inicjowanie, wspieranie i realizowanie projektów doskonalących procesy produkcyjne pod względem technicznym, ekonomicznym i jakościowym;
    • Zarządzanie zespołem pracowników produkcji - nadzorowanie działań związanych z zatrudnianiem i szkoleniem pracowników, podniesienia wydajności pracy oraz wzmocnienia czynników motywacyjnych; planowanie wg zaplanowanych zleceń;
    • Bieżąca współpraca z innymi działami oraz współdziałanie z zarządem orzaz dyrekcją zmierzające do realizowania celów strategicznych firmy;
    • Konsekwencja w przestrzeganiu przepisów p.poż i BHP;
    • Aktualizowanie danych produkcyjnych, raportowanie danych przełożonemu.

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie wyższe techniczne;
    • Znajomość rysunku technicznego – warunek konieczny;
    • Doświadczenie w planowaniu, organizacji pracy zespołu;
    • Odpowiedzialność, sumienność;
    • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych;
    • Zdolności analityczne oraz podejmowania szybkich decyzji;
    • Znajomość pakietu Office;
    • Mile widziana znajomość procesów obróbki stali.

    OFERUJEMY:

    • Umowę o pracę;
    • Stabilne warunki zatrudnienia;
    • Pracę w dużej, renomowanej, rozwijającej się firmie.

    List motywacyjny, CV wraz ze zdjęciem prosimy przesłać drogą mailową.

    W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV, dla celów prowadzonej przez DEMARKO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SP.K. rekrutacji na stanowisko kierownik produkcji działu steel services a także na potrzeby późniejszych rekrutacji.

    Zostałem/zostałam poinformowany/a, że:

    - wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed jej wycofaniem,
    - mam prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania.

    1. Administratorem Państwa danych osobowych jest DEMARKO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Świętochłowicach, ul. Sądowa 19, 41-609 Świętochłowice, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach, Wydział VIII Gospodarczy KRS, pod numerem KRS: 0000614811  , NIP: 6272729965, REGON: 24276049100000, reprezentowaną przez: Mateusza Komarec – Prezesa Zarządu komplementariusza spółki DEMARKO sp. z o.o.),dalej zwany „Administratorem”.
    2. Dane kontaktowe Koordynatora do spraw ochrony danych osobowych:
    MIROSŁAWA ROGOZIŃSKA , e-mail: [email protected] , kom.: 667037700
    1. Dane osobowe osób biorących udział w rekrutacji są przetwarzane w celu w celu realizacji procesu rekrutacji.
    2. Podstawa prawna przetwarzania danych osobowych – art. 6 ust 1 lit. a RODO[1].
    3. Informacja o odbiorcach danych osobowych:
    Państwa dane osobowe mogą być przekazywane do:
    • kancelarii prawnej,
    • firmy informatycznej,
    • firmy kurierskiej,
    • biura rachunkowego.
    1. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.
    2. Okres przez który Państwa dane osobowe będą przechowywane: do wycofania przez Państwa zgody na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji, nie dłużej jednak niż do zakończenia rekrutacji, w której biorą Państwo udział.
    3. Informujemy, iż mają Państwo prawo do:
    • dostępu do Państwa danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
    • przenoszenia danych,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania Państwa danych ze względu na Państwa szczególną sytuację;
    • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych gdy Administrator zamierza je przetwarzać w celach marketingowych lub wobec przekazywania Państwa danych osobowych innemu administratorowi danych;
    • uzyskania wyczerpującej informacji dot.:
    • występowania Państwa danych w zbiorach Administratora oraz adresie jego siedziby,
    • celu, zakresu i sposobu przetwarzania danych zawartych w takim zbiorze;
    • stanu od kiedy przetwarza się Państwa dane w zbiorze;
    • ewentualnym źródle pozyskania danych;
    • udostępniania Państwa danych, a w szczególności informacji o odbiorcach lub kategoriach odbiorców, którym dane te są udostępniane.
    1. Informujemy, iż:
    • Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której biorą Państwo udział.
    • Państwa dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.
    1. Informujemy ponadto, iż mają Państwo, prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Wycofanie zgody może zostać dokonane w takiej samej formie, w jakiej została udzielona zgoda.

    Z poważaniem
    Mateusz Komarec – Prezes Zarządu DEMARKO sp. z o.o. – Komplementariusza

    [1] RODO - ROZPORZĄDZENIE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).