Ta oferta pracy jest nieaktualna od 145 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Produkcji

  • Dzierżoniów, Wałbrzych, Ząbkowice Śląskie, Świdnica, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 23.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Dzierżoniów, Wałbrzych (okolice), Ząbkowice Śląskie (okolice), Świdnica (okolice)

    Amerykański koncern nVent to firma z zespołem 9 000 osób i zaufanymi markami, takimi jak CADDY, ERICO, HOFFMAN, RAYCHEM, SCHROFF i TRACER. Znane z innowacji, jakości i niezawodności, nasze produkty łączą i chronią, konsekwentnie dostarczając wartość klientom przemysłowym, handlowym, energetycznym i infrastrukturalnym.

    Choć nasza nazwa może być nowa, nasze produkty stanowią standardy jakości od ponad wieku. Dzisiaj, koncentrujemy się i patrzymy w przyszłość, gotowi do rozwijania naszej spuścizny.

    Przyszłość jest teraz.

    Zakres zadań:

    • Zapewnienie odpowiedniej jakości produktów dostarczanych do klientów zgodnie z dokumentacją konstrukcyjno-techniczną oraz standardami bezpieczeństwa
    • Zapewnienie ciągłości produkcji przy optymalnym wykorzystaniu maszyn i surowców
    • Zapewnienie terminowej realizacji planów produkcyjnych
    • Doskonalenie procesów produkcyjnych, optymalizacja jakości produkcji
    • Nadzór nad organizacją pracy oraz skuteczne zarządzanie podległym zespołem pracowników
    • Współpracę z innymi działami firmy, w zakresie realizacji procesu produkcji oraz jego optymalizacji
    • Zapewnienie bezpieczeństwa i higieny pracy
    • Sporządzanie dokumentacji jakościowej
    • Kontrola parametrów efektywności i wydajności produkcji, analiza wyników i wprowadzanie niezbędnych usprawnień
    • Nadzór nad efektywnością procesu produkcji, monitorowanie wskaźników oraz podejmowanie działań doskonalących
    • Zapewnienie płynności produkcji pod względem organizacyjnym i personalnym
    • Podejmowanie działań ukierunkowanych na poprawę jakości wyrobów gotowych
    • Udział w formułowani strategii biznesowej, planów i budżetów działu
    • Inicjowanie oraz wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych

    Wymagane umiejętności:

    • Zaangażowanie, inicjatywa i chęć rozwoju
    • Samodzielność
    • Umiejętność zarządzania ludźmi
    • Znajomość podstaw obróbki metalu tj. procesów cięcia, gięcia, spawania oraz montażu.
    • Bardzo dobre relacje interpersonalne i umiejętności negocjacyjne.
    • Rzetelność i skrupulatność w wypełnianiu obowiązków

    Profil Kandydata:

    • Wyższe wykształcenie techniczne
    • Minimum 8 lat doświadczenia w międzynarodowych firmach produkcyjnych
    • Otwartość, komunikatywność, zdolności liderskie oraz nastawienie na realizację celów biznesowych
    • Znajomość nowoczesnych metod i trendów w zakresie zarządzania procesami produkcyjnymi
    • Znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • Pracę w renomowanej, stabilnej firmie
    • Możliwość zdobycia kwalifikacji i doświadczenia zawodowego
    • Szeroki pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie obiadów, ubezpieczenie grupowe i bezpłatne kursy językowe)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przyciski Aplikuj lub na adres spółki

     Hoffman Schroff Poland Sp. z o.o.
    ul. Strefowa 10
    58-200 Dzierżoniów

    Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej https://www.nvent.com/
    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Hoffman Schroff Poland Sp.z o.o. (Pracodawca), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Hoffman Schroff Poland Sp.z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]