Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Produkcji - ekstruzja

Coberon Chronos Group

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Rekrutujemy dla

Dla jednego z naszych klientów – międzynarodowej firmy z branży opakowań, w związku z rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kierownik Produkcji ( ekstruzja )

Twój zakres obowiązków

  • ścisła współpraca z działem Utrzymania Ruchu, Technicznym, Produkcji, Planowania, Jakości, Technologiem ekstruzji oraz Mistrzami pozostałych działów;

  • współpraca z serwisem zewnętrznym, wykonującym usługi w przydzielonym obszarze;

  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów produkcyjnych oraz ich optymalizacja;

  • organizacja i nadzór pracy operatów;

  • delegowanie i rozliczanie operatorów ze zleconych zadań;

  • nadzór nad zgłaszaniem awarii, napraw oraz przeglądów maszyny;

  • nadzór nad kontrolą jakości produkowanego detalu przy ścisłej współpracy z operatorami;

  • rozwiązywanie problemów jakościowych wyrobów związanych z niedomaganiem maszyny.

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie w obsłudze maszyn do ekstruzji – warunek konieczny;

  • min kilkuletnie doświadczenie w obszarze produkcyjnym w firmie z branży opakowań;

  • min kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem;

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

  • znajomość narzędzi z zakresu Lean Manufacturing i metod organizacji produkcji (standaryzacja pracy);

  • znajomość budowy maszyn oraz zagadnień związanych z ekstruzją.

Pracodawca oferuje

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • pakiet socjalny;

  • prywatna opieka medyczna;

  • możliwość rozwoju zawodowego.