Logo Pracuj.pl

Kierownik Produkcji - ekstruzja

Coberon Chronos GroupO firmie

  • wielkopolskie
    wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Rekrutujemy dla

Dla jednego z naszych klientów – międzynarodowej firmy z branży opakowań, w związku z rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kierownik Produkcji ( ekstruzja )

Twój zakres obowiązków

  • ścisła współpraca z działem Utrzymania Ruchu, Technicznym, Produkcji, Planowania, Jakości, Technologiem ekstruzji oraz Mistrzami pozostałych działów;
  • współpraca z serwisem zewnętrznym, wykonującym usługi w przydzielonym obszarze;
  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów produkcyjnych oraz ich optymalizacja;
  • organizacja i nadzór pracy operatów;
  • delegowanie i rozliczanie operatorów ze zleconych zadań;
  • nadzór nad zgłaszaniem awarii, napraw oraz przeglądów maszyny;
  • nadzór nad kontrolą jakości produkowanego detalu przy ścisłej współpracy z operatorami;
  • rozwiązywanie problemów jakościowych wyrobów związanych z niedomaganiem maszyny.

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie w obsłudze maszyn do ekstruzji – warunek konieczny;
  • min kilkuletnie doświadczenie w obszarze produkcyjnym w firmie z branży opakowań;
  • min kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • znajomość narzędzi z zakresu Lean Manufacturing i metod organizacji produkcji (standaryzacja pracy);
  • znajomość budowy maszyn oraz zagadnień związanych z ekstruzją.

Pracodawca oferuje

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • pakiet socjalny;
  • prywatna opieka medyczna;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Kierownik Produkcji - ekstruzja, wielkopolskie