Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik produkcji eventów online

TVIP Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i kierowanie produkcją wydarzeń online produkowanych w studiach TVIP

  • udział w projektowaniu innowacyjnych wydarzeń online dla branży farmaceutycznej

Nasze wymagania

  • 2-letnie doświadczenie w organizacji lub kierowaniu produkcją wydarzeń online takich jak webinaria, konferencje i szkolenia online

  • znajomość branży farmaceutycznej i wiedza z zakresu marketingu farmaceutycznego będzie mocnym atutem

  • gotowość do zapewnienia najwyższej jakości usług, wysoka kultura osobista

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność

  • proaktywna postawa, skrupulatność i terminowość

To oferujemy

  • stałe i komfortowe miejsce pracy w nowoczesnym studiu telewizyjnym na Mokotowie

  • możliwość rozwoju i pracę w miłej atmosferze

  • dużą samodzielność i realny wpływ na rozwój biznesu

  • możliwość stałej lub projektowej współpracy na atrakcyjnych warunkach

  • pracę przy produkcjach dla znanych marek przy wykorzystaniu innowacyjnej technologii

Od 15 lat TVIP zajmuje się live streamingiem i produkcją eksperckich formatów wideo do Internetu. Posiadamy dwa studia green screen na Mokotowie. Głównie produkujemy webinaria, konferencje, szkolenia i eventy online. Poszukujemy osób, które dołączą na stałe do zespołu lub będą wsparciem w wybranych projektach.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o rejestrację na portalu rekrutacyjnym