Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1125 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Produkcji (FMCG)

  • podlaskie
  • Kierownik
  • 20.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Dla naszego Klienta, czołowej firmy z branży FMCG (artykuły spożywcze) poszukujemy osób na stanowisko:

    Nr ref.: HWDW/36/2015

    OPIS STANOWISKA:
    • Nadzoworowanie działu produkcji oraz zapewnianie ciągłości jej funkcjonowania (100+ osób);
    • Odpowiedzialność za realizację celów produkcyjnych (terminowość, jakość, odpowiednie koszty itp.);
    • Opracowanie i zarządzanie budżetem działu;
    • Zarządzanie i organizacja pracy zespołów odpowiedzialnych za produkcję;
    • Optymalizacja i wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze prodkcji;
    • Rekrutacja i rozwój podległego personelu;
    • Współudział w projektach inwestycyjnych związanych z rozwojem zakładu.
    WYMAGANIA:
    • Wyższe wykształcenie techniczne;
    • Co najmniej 5 lat doświadczenia w obszarze zarządzania produkcją, w tym minimum 2 lata na stanowisku kierowniczym;
    • Praktyczne doświadczenie w pośrednim zarządzaniu dużymi zespołami (150 osób)
    • Doświadczenie w branży FMCG będzie dodatkowym atutem;
    • Praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing;
    • Doskonale zdolności organizacyjne;
    • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Relyon Recruitment Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie." Bardzo dziękujemy za wszystkie aplikacje. Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
    bottom