Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Produkcji

Devire

  • Gądki (pow. poznański)

    Gądki (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Rekrutujemy dla

Dla naszego międzynarodowego Klienta, skandynawskiej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydata na stanowisko kierownika produkcji.

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad procesem produkcyjnym cięcia, gięcia (aluminium i stal) oraz montażu

  • Zarządzanie zespołem podległym zespołem pracowników  - ok. 60 osób

  • Kontrolowanie bieżących kosztów produkcji i podejmowanie właściwych działań w kierunku ich minimalizacji.

  • Rekrutacja pracowników na stanowiska bezpośrednio i pośrednio produkcyjne

  • Monitorowanie oraz planowanie potrzebnych inwestycji w infrastrukturę produkcyjną

  • Uczestniczenie we wdrażaniu nowych produktów i maszyn do produkcji seryjnej

  • Współpraca z działami R&D, zakupów i logistyki w celu ulepszenia produktu i procesu produkcyjnego

Wymagania pracodawcy

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (techniczne)

  • Język angielski na poziomie komunikatywnym

  • Umiejętność zarządzania i wprowadzania zmian

  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Znajomość obsługi komputera MS Office

  • Samodzielność i proaktywność

  • Motywacja do pracy i rozwoju

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie ze skandynawską kulturą organizacyjną

  • Benefity – prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie dojazdów do pracy i do posiłków

  • Premie świąteczne, roczne

  • Niezbędne narzędzia pracy

Devire

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru. Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Przewiń do profilu firmy