Kierownik produkcji

Gi Group Poland S.A.

9 50013 500 brutto / mies.
  • Garwolin

    Garwolin, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta poszukujemy Kierownika produkcji.

Lokalizacja: Powiat garwoliński.

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie pracą podległego zespołu produkcyjnego;

  • Terminowa realizacja planu produkcji i nadzór nad jakością wykonania i pakowania wyrobów;

  • Odpowiedzialność za przestrzeganie zasad BHP na podległym obszarze;

  • Odpowiedzialność za park maszynowy i jego efektywność;

  • Proponowanie i wdrażanie ulepszeń w celu optymalizacji procesów produkcyjnych;

  • Kontrola i raportowanie pracy zespołu (m.in. obecności, spóźnienia, absencje).

Wymagania pracodawcy

  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu obszarem produkcyjnym;

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem min. 20 osób;

  • Praktyczna znajomość nowoczesnych systemów zarządzania produkcją i jakością (np. Kaizen, Lean Management);

  • Orientacja na realizację celów i umiejętność egzekwowania wyników;

  • Dobra znajomość obsługi programów MS Office (Excel, Word, Powerpoint);

  • Znajomość programów ERP.

Mile widziane

Znajomość języka angielskiego

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę bezpośrednio u Klienta w firmie;

  • Wynagrodzenie miesięczne 9.500 zł - 13.500 zł brutto;

  • Narzędzia do pracy: komputer, telefon;

  • Rozwój w międzynarodowym środowisku.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Dzięki strategicznym partnerstwom działa w 58 krajach, w tym w 31 bezpośrednio. Jest obecna w Europie, Azji, Amerykach oraz w Afryce. W Polsce agencja świadczy usługi od 2007 roku, intensywnie rozwijając działalność i zakres współpracy z biznesem, budując rynek usług HR. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Gi Group przygotowuje i wdraża programy szkoleniowe. Wspiera Klientów w zarządzaniu zasobami ludzkimi, doradza w obszarze polityki zatrudnienia i optymalizacji kosztów w obszarze HR.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: nr 2010.

Przewiń do profilu firmy