Oferta pracy

Kierownik Produkcji

KDR Human Resources Consulting s.c.O firmie

KDR Human Resources Consulting s.c.

Jacka Malczewskiego 109

Gdańsk

KDR Human Resources Consulting s.c. realizuje kompleksowe projekty rozwijające zasoby ludzkie w firmach i instytucjach na terenie całego kraju.
Nasze doświadczenia w zakresie doradztwa personalnego, szybkość i skuteczność w działaniu, umożliwiają nam realizację najtrudniejszych projektów rekrutacyjnych.

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres zadań:

  • Organizacja i kontrola działań związanych z produkcją
  • Monitorowanie procesów produkcyjnych w celu zapewnienie ciągłości produkcji
  • Zarządzanie zespołem pracowników produkcji, motywowanie oraz dbałość o rozwój i bezpieczeństwo pracy podległych pracowników
  • Opieka nad standardami produkcyjnymi w oparciu o Lean Manufacturing
  • Realizacja planów produkcyjnych z zapewnieniem wymaganych zasad jakości
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Odpowiedzialność za park maszynowy

Oczekiwane umiejętności i doświadczenie:

  • Wykształcenie wyższe techniczne: Mechanika / Zarządzanie i inżynieria produkcji
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze produkcji w produkcji jednostkowej / seryjnej
  • Doświadczenie w zakresie zarządzania zespołem – pośrednio powyżej 500 osób
  • Wiedza z zakresu procesów i metod zarządzania produkcją
  • Znajomość filozofii Lean
  • Nastawienie na współpracę i elastyczność w budowaniu relacji z pracownikami
  • Doświadczenie w pracy w systemie ERP
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Zatrudnienie oparte o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
CV proszę przesłać poprzez przycisk Aplikuj

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy