Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Produkcji

Arche Consulting Sp z o.o. Sp. k.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Dla naszego Klienta - dużej, międzynarodowej firmy produkcyjnej, będącej liderem rynku - poszukujemy osoby na stanowisko

Kierownik ProdukcjiNumer ref.: KP / JP

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie zespołem produkcyjnym - w zależności od doświadczenia możliwość objęcia zespołu od 50-200 pracowników (różne poziomy stanowisk kierowniczych - rozbudowana struktura firmy),
  • Odpowiedzialność za realizację celów i planów produkcyjnych,
  • Odpowiedzialność za obszar produkcji, logistyki i planowania,
  • Osiągnięcie zakładanych wskaźników KPI,
  • Raportowanie do Dyrektora Produkcji, wnioskowanie, proponowanie zmian,
  • Zapewnienie bezpieczeństwa pracy w zarządzanym obszarze,
  • Udział w wielu projektach ciągłego doskonalenia, usprawnienia produkcji wg Lean i Kaizen,
  • Współpraca z działem utrzymania ruchu, inżynieringu, zakupów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Min. 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu produkcją, w międzynarodowej firmie produkcyjnej o profilu technicznym,
  • Doświadczenie we wdrażaniu zmian, raportowaniu działań, kontroli i analizie wskaźników produkcyjnych,
  • Praktyka w optymalizacji procesów produkcyjnych i wdrażaniu nowoczesnych systemów zarządzania,
  • Bardzo dobra znajomość Lean Manufacturing,
  • Minimum dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie,
  • Umiejętność sprawnego podejmowania decyzji i pracy w stresie.

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie na umowie o pracę w dużej, międzynarodowej firmie produkcyjnej, będącej liderem rynku,
  • Narzędzia niezbędne do pracy na stanowisku,
  • Pracę w nowoczesnym parku maszynowym, w którego rozwój zainwestowano w ostatnich latach ponad 100 mln zl,
  • Bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dodatki świąteczne, nagrody za staż pracy i wiele innych).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne