Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik produkcji

SOMATO INTERNATIONAL sp. z o.o.

4 0008 500 brutto / mies.

aleja Grunwaldzka 211

Strzyża

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i organizacja własnych prac oraz podległego zespołu związanych z przygotowaniem czekolad rzemieślniczych oraz słodyczy konopnych według ustalonego planu produkcyjnego;

  • doskonalenie i nadzór nad dokumentacją produkcyjną (bilansowanie surowiec/produkt, czas wykonywanej pracy oraz ich efektywność);

  • przygotowanie zestawień i raportów przełożonym;

  • weryfikacja oraz realizacja nadawanych zamówień;

  • inwentaryzacja surowców, wyrobów gotowych, opakowań oraz innych materiałów związanych z produkcją;

  • przestrzeganie zasad, doskonalenie oraz prowadzenie dokumentacji systemu HACCP;

  • obsługa drobnych urządzeń produkcyjo-labolatoryjnych (etykieciarka, nalewarka, wagi laboratoryjne, zakręcarka);

  • modyfikowanie receptur czekolad oraz słodyczy;

  • wykonywanie poleceń przełożonego.

Nasze wymagania

  • odpowiedzialność oraz zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań i rozwój firmy;

  • wykształcenie wyższe (preferowane technologia żywności ,towaroznawstwo);

  • czynne prawo jazdy kategorii B (konieczność przemieszczania się pomiędzy różnymi lokalizacjami firmy w obrębie Trójmiasta);

  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności szybkiej analizy (logicznego myślenia, analizy i interpretacji wyników oraz rozwiązywania problemów);

To oferujemy

  • uczciwe wynagrodzenie plus premie za wyniki

  • zatrudnienie w formie umowy o pracę

  • prywatna opiekę medyczną

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje

O nas

Somato International- manufaktura z branży konopnej specjalizująca się w produkcji olejków i słodyczy konopnych oraz rzemieślniczej czekolady. Właściciel marki Cannapol.