Oferta pracy

Kierownik produkcji

IMPEL VISUAL SOLUTIONS S.A.O firmie

  • Gdynia, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Impel Visual Solutions S.A..Spółka z Grupy Impel, będąca będąca producentem reklam i oznakowań obiektów, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Zadania na oferowanym stanowisku:

  • Planowanie produkcji;
  • Nadzór i koordynacja prac brygadzistów;
  • Nadzór nad procesem kontroli jakości;
  • Analiza danych dotyczących procesu produkcyjnego (czasy cykli na poszczególnych operacjach, wykorzystanie parku maszynowego itp.);
  • Rozwiązywanie bieżących problemów w procesie produkcyjnym;
  • Nadzór nad kompletnością i jakością danych kierowanych do produkcji;
  • Nadzór nad kosztami produkcji (czaso- i materiałochłonność).

Nasze oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Doświadczenie w pracy w branży produkcyjnej;
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • Wykształcenie min. średnie techniczne. Wykształcenie wyższe (np. specjalność zarządzanie produkcją) będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość nowoczesnych metod zarządzania produkcją;
  • Umiejętność planowania i zarządzania procesami produkcji;
  • Znajomość przepisów przeciwpożarowych i BHP;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę na umowę o pracę w firmie o dużej dynamice rozwoju;
  • Zdobycie doświadczenia w ramach szybko rozwijającej się organizacji;
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole profesjonalistów;
  • Możliwość przystąpienia do programu Multisport, ubezpieczenia grupowego lub prywatnej opieki medycznej;
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów za pomocą przycisku Aplikuj.

Grupa Impel to:

  • lider outsourcingu w Polsce
  • spółka wiodąca notowana na GPW
  • prawie 30 lat na rynku
  • 45 tys. pracowników i współpracowników
  • najlepszy zakres usług dla biznesu
  • 16 oddziałów w Polsce

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy