Oferta pracy

Kierownik Produkcji

STENA Recycling Sp. z o.o.O firmie

STENA Recycling Sp. z o.o.

Chwaszczyńska 129-149

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad przestrzeganiem przez pracowników zasad bezpieczeństwa, edukowanie pracowników i propagowanie zasad bezpiecznej pracy

  • utrzymanie maszyn i urządzeń w dobrym stanie technicznym, terminowe przeprowadzanie wszelkich wymaganych przeglądów i badań

  • nadzór nad zaopatrzeniem w materiały, narzędzia, środki produkcji i usługi niezbędne do prawidłowego funkcjonowanie zakładu

  • współpraca z pozostałymi zespołami w celu realizacji planów produkcyjnych

  • sporządzanie raportów i zestawień

  • współdziałanie przy organizacji transportu materiału

Nasze wymagania

  • dbasz w każdej sytuacji o bezpieczeństwo swoje i innych

  • masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym

  • uczciwość, pracowitość i pozytywne nastawienie to Twoje główne cechy

  • posiadasz uprawnienia na wózek widłowy/ ładowarkę/dźwigi lub prawo jazdy kat. C (dodatkowy atut)

  • znasz podstawowe narzędzia Lean Management i z nich korzystasz

  • umiesz przygotowywać analizy, kalkulacje, raporty

  • sprawnie posługujesz się programami MS Office (Excel, Outlook)

To oferujemy

  • umowa o pracę, terminowe wynagrodzenie oraz bonusy

  • profesjonalna, atestowana odzież ochronna

  • ubezpieczenie medyczne oraz na życie, karta sportowa

  • szkolenia i kursy zawodowe finansowane przez firmę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • możliwość uzyskania uprawnień