Kierownik Produkcji

Michael Page

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja z sektora spożywczego, która intensywnie rozwija się na rynku Polskim.

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem podległych pracowników

  • Nadzór nad pracą liderów zmian

  • Współpraca z działem kadr przy planowaniu grafików pracy

  • Współpraca w planowaniu produkcji w oparciu o analizę możliwości realizacji planów produkcyjnych, wysoką jakość obsługi, terminowość i poprawność realizacji zleceń

  • Opracowywanie wydziałowych planów produkcji w porozumieniu z przedstawicielami innych działów

  • Przygotowywanie i wdrażanie do produkcji nowych asortymentów

  • Zapewnienie bezawaryjnej realizacji procesu produkcyjnego

  • Rozwiązywania sytuacji kryzysowych

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe/ techniczne

  • Minimum 2-letnie doświadczenia na stanowisku kierowniczym

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami w firmie produkcyjnej z branży FMCG

  • Mile widziane doświadczenie w obszarach TPM/ LEAN/ SIX SIGMA

  • Znajomość technik zarządzania personelem (motywowania, delegowania itd.)

  • Znajomość języka angielskiego

Pracodawca oferuje

  • Rolę pełną wyzwań w prężnie rozwijającej się organizacji

  • Stabilne zatrudnienie oraz pakiet dodatkowych benefitów

  • Premie roczną uzależnioną od realizacji celów oraz premię kwartalną

  • Możliwość rozwoju zawodowego w nowym zakładzie produkcyjnym