Oferta pracy

Kierownik produkcji

ADVANCED PROTECTION SYSTEMS S.A.O firmie

  • Gdynia, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kierownik

Advanced Protection Systems SA, młoda spółka technologiczna, w związku z dynamicznym rozwojem i doskonałymi perspektywami biznesowymi oraz z planowanym globalnym rozwojem biznesu poszukuje kierownika produkcji, osoby z co najmniej trzyletnim doświadczeniem technicznym i menedżerskim w dziale produkcji w spółce technologicznej lub produkcyjnej.

Chcesz dołączyć do młodej, rozwijającej się organizacji o potencjale na skalę światową? Chciałbyś wnieść swoją wiedzę i potencjał do dynamicznie rozwijającej się spółki technologicznej? Jeżeli masz osobowość pioniera i interesuje Cię wprowadzanie nowego produktu na rynki krajowe i zagraniczne oraz czujesz przyjemny dreszcz wyzwania związanego z pracą w młodej firmie – koniecznie wyślij do nas swoje CV!

Poszukujemy kierownika produkcji, który będzie zarządzał i optymalizował działania związane z produkcją. Będziesz odpowiedzialny za realizację zamówień (od analizy technicznej, przez zakupy i zaopatrzenie, przetwarzanie, montaż, po kontrolę jakości i logistykę), a także ciągłe usprawnianie i optymizację procesów produkcyjnych.

Idealny kandydat ma doświadczenie w produkcji, zarówno jako manager, jak i inżynier lub technik. Może pochwalić się zbudowanymi, wdrożonymi lub zoptymalizowanymi procesami związanymi z produkcją i łańcuchem dostaw. Jest nie tylko doskonałym liderem, ale także przejawia umiejętności i zacięcie do pracy technicznej.

Główne odpowiedzialności

Strategia i rozwój

  • Budowanie i wdrażanie wizji, strategii, zasad, procesów i procedur w celu usprawniania działań operacyjnych
  • Wdrażanie i utrzymywanie zmiany kulturowej w zespole i organizacji

Zarządzanie zadaniami

  • Odpowiedzialność za realizację zamówień. Raportowanie postępu projektów produkcyjnych, świadomość ryzyk, zależności, budżetów, zasobów, problemów, krytycznych kamieni milowych i strumienia zamówień
  • Koordynacja łańcucha dostaw, zapewniając ciągłość produkcji i minimalizację stanów magazynowych
  • Dbanie o spełnianie warunków i przepisów BHP przez pracowników oraz odwiedzających przestrzeń produkcyjną

Ciągłe udoskonalanie

  • Przeprowadzanie analizy procesów w celu identyfikowania i eliminowania marnotrawstwa
  • Przeprowadzanie analizy przyczyn i rozwiązywanie problemów
  • Optymalizacja łańcucha dostaw pod kątem jakości, czasu realizacji, kosztu i dywersyfikacji

Zarządzanie zespołem i relacjami

  • Ustalanie celów zespołu oraz monitorowanie ich realizacji
  • Mentoring, identyfikowanie obszarów do rozwoju członków zespołu
  • Budowanie kultury zaangażowania na każdym poziomie; dbanie o elastyczność zespołu w obliczu zmieniającego się kontekstu biznesowego
  • Promowanie najwyższych standardów działania poprzez dawanie przykładu; zapewnianie, że każdy członek zespołu zna i rozumie oczekiwane wobec niego standardy działania
  • Dzielenie się z zespołem ekspercką wiedzą techniczną i doświadczeniem
  • Zarządzanie i przywództwo nad zespołem, zapewnianie odpowiedniego stanu zasobów (ludzkich i sprzętowych), zarządzanie rekrutacjami, szkoleniami, rozwojem osobistym, oceną pracowników, urlopami, nieobecnościami w pracy, kwestiami dyscyplinarnymi i codziennym podziałem obowiązków i zadań, w celu maksymalizacji produktywności i efektywności
  • Budowanie i utrzymywanie silnych relacji z wewnętrznymi i zewnętrznymi interesariuszami (w tym innymi działami firmy, klientami, dostawcami, podwykonawcami)

Rozwój osobisty

  • Ciągłe zainteresowanie rozwojem nowych technologii i metodyk pracy, świadomość nowych dostępnych rozwiązań

Cechy i umiejętności

  • Doskonała umiejętność zarządzania ludźmi
  • Praktyczne umiejętności techniczne lub inżynierskie
  • Umiejętność komunikacji werbalnej i pisemnej oraz autoprezentacji
  • Doskonała organizacja pracy
  • Świadomość rynkowa i komercyjna
  • Nieustępliwość, optymizm i otwartość na zmiany
  • Proaktywność i umiejętność motywowania innych

Doświadczenie i kwalifikacje

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w podobnej roli
  • Preferowane doświadczenie z produkcją urządzeń elektronicznych oraz elektrycznych
  • Konkretne przykłady osiągnięć z zakresu wprowadzonych optymalizacji oraz zbudowanych i wdrożonych procesów i narzędzi
  • Umiejętność obsługi komputera, biegłość obsługi programu Excel lub Google Sheets pozwalająca na tworzenie własnych narzędzi
  • Uprawnienia elektryczne do 1 kV będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijających się firmie z branży nowych technologii
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz motywujący system wynagrodzenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności menedżerskich
  • Udział w tworzeniu jednego z najciekawszych przedsiębiorstw o zasięgu globalnym
  • Możliwość realizacji wielu ambitnych projektów
  • Możliwość wdrażania strategii rozwoju firmy na całym świecie
  • Dużą samodzielność w działaniu i decyzyjność
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy