Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Produkcji Gier

CARTAMUNDI POLSKA SP. Z O.O.

  • Półłanki 18, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Półłanki 18

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie i koordynowanie pracy Działu Produkcji

  • Rozwój i organizacja pracy produkcji gier planszowych

  • Bliska współpraca z osobami odpowiedzialnymi za kalkulację gier planszowych oraz ich przełożenie na język produkcji

  • Nadzór nad wykonaniem planu produkcji, terminami oraz jakością produktu

  • Budowanie zaangażowania i dbanie o rozwój podległych pracowników

  • Dbałość o przestrzeganie przez podległych pracowników przepisów i zasad: BHP, ppoż. oraz wymagań środowiskowych

  • Podnoszenie efektywności procesu produkcji poprzez proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań

  • Przygotowywanie raportów, zestawień oraz kalkulacji kosztowych

  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie techniczne)

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej (doświadczenie w branży poligraficznej będzie dodatkowym atutem)

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w środowisku produkcyjnym

  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office

  • Znajomość systemu SAP

  • Znajomość nowoczesnych metod zarządzania produkcją a w szczególności Lean Manufacturing

  • Znajomość norm ISO 9001 oraz standardów FSC czy SMETA

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz ustalania priorytetów

  • Nastawienie na realizację celów, samodzielność oraz decyzyjność

  • Inicjatywa oraz odpowiedzialność w działaniu

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz radzenia sobie z presją czasu

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, umiejętności i doświadczenia

  • Szkolenia i ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych

  • Stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowej firmie

  • Udział w wielu ciekawych projektach fabryki w Polsce jak i całej Grupy Cartamundi

Dzielimy się magią wspólnej gry!

Cartamundi jest światowym liderem w produkcji kart do gry i gier karcianych oraz gier planszowych. W Polsce jesteśmy obecni od 1990 roku i cały czas dynamicznie się rozwijamy.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

CV oraz list motywacyjny z dołączoną klauzulą prosimy wysłać klikając w przycisk APLIKUJ.