Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik produkcji

ASP POLSKA sp. z o.o.

  • Wierzbowa 21, Głogów
    Głogów, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Wierzbowa 21

Głogów

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie procesami produkcyjnymi

  • Zarządzanie produkcją w międzynarodowym zakładzie produkcyjnym

  • Zapewnianie ciągłości produkcji

  • Zapewnianie wysokiej jakości bieżącej produkcji i jej procesów

  • Określanie i monitorowanie realizacji założonego planu produkcyjnego

  • Rozwiązywanie nie tylko problemów technicznych, ale także personalnych

  • Wdrażanie najnowszych rozwiązań technologicznych, bazując na podejściu Lean

  • Podejmowanie działań optymalizujących proces produkcji

  • Dbałość o bezpieczeństwo pracy w nadzorowanym obszarze

  • Kontrolowanie i minimalizowanie kosztów produkcji przy zachowaniu wysokiej jakości

  • Raportowanie i wykonywanie analizy wydajności produkcji

  • Motywowanie pracowników do podnoszenia kompetencji i kwalifikacji zawodowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Min. 5 lat stażu pracy na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie produkcyjnej

  • Swobodna komunikacja w języku angielskim

  • Doświadczenie w zarządzaniu dużymi zespołami produkcyjnymi (powyżej 100 osób)

  • Praktyczna znajomość nowoczesnych systemów zarządzania produkcją

  • Wysoki poziom kompetencji w zakresie zarządzania i organizacji produkcji

  • Praktyczne doświadczenie w optymalizacji procesów z wykorzystaniem metodologii Lean Manufacturing

  • Orientacja na realizację wyznaczonych celów

  • Zdolność sprawnego podejmowania decyzji

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej będącej liderem w swojej branży

  • Bezpieczne warunki pracy

  • Szkolenia umożliwiające podnoszenie kwalifikacji zawodowych

  • Wynagrodzenie dostosowane do posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • Pracę w rozwijającym się zespole i przyjaznej atmosferze

  • Możliwość rozwoju zawodowego i realizacji ciekawych projektów.

Firma ASP POLSKA SP. Z O.O. istnieje na rynku od 2002 roku. Firma zajmuje się produkcją detali oraz kompletnie zmontowanych podzespołów z aluminium, stali i tytanu m.in. dla przemysłu medycznego, rehabilitacyjnego oraz samochodowego. W fabryce powstają m.in. elementy do wózków inwalidzkich oraz aluminiowe elementy do samochodów klasy premium. Firma świadczy usługi wysokiej jakości o czym świadczyć mogą zdobyte certyfikaty.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli jesteś zainteresowany/a wyślij swoje CV za pomocą przycisku aplikowania lub złóż osobiście w siedzibie firmy przy Wierzbowej 21 w Głogowie, dołączając klauzulę o Ochronie Danych Osobowych