Oferta pracy

Kierownik Produkcji

CAPS SAO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

W CAPS Group oferujemy naszym klientom kompleksowe rozwiązania wyposażenia i wykończenia powierzchni handlowych, usługowych oraz hotelowych w Europie i poza nią.

Każdy z naszego międzynarodowego zespołu wnosi wyjątkowy zestaw unikalnych kompetencji, dzięki czemu tworzymy ekipę ludzi, którzy potrafią wyjść poza schematy, aby dostarczyć naszym klientom wyjątkowych, pozytywnych doświadczeń.

Jeśli Ty również wierzysz, że suma małych rzeczy tworzy wielkie zmiany, zapraszamy do naszego zespołu!

Zakres obowiązków:

  • kierowanie podległym zespołem oraz kontrola pracy wydziałów produkcyjnych,
  • tworzenie harmonogramów prac, nadzór nad terminową realizacją planów, raportowanie poziomu zaawansowania projektów,
  • nadzór nad bezpiecznym prowadzeniem produkcji - w tym nad właściwym wykorzystaniem maszyn i urządzeń, przestrzeganiem przepisów BHP i przeciwpożarowych,
  • kontrolowanie bieżących kosztów produkcji i podejmowanie właściwych działań w kierunku ich minimalizacji,
  • opiniowanie i aktywne uczestnictwo w nowych projektach wdrażanych w firmie,
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy,
  • praca w środowisku ERP.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (mile widziane zarządzanie i inżynieria produkcji),
  • min. 5 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość branży meblarskiej – warunek konieczny,
  • doświadczenie w pracy z systemami ERP,
  • doświadczenie w zarządzaniu oraz motywowaniu podległego zespołu,
  • bardzo dobra praktyczna znajomość nowoczesnych metod zarządzania procesem produkcyjnym,
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji oraz działania pod presją czasu w dynamicznym, zmieniającym się środowisku pracy,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz analityczne podejście do rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • konkurencyjne warunki zatrudnienia
  • ubezpieczenie grupowe
  • kursy językowe
  • spotkania integracyjne
  • kartę Multisport
  • wsparcie inicjatyw sportowych
  • prywatną opiekę medyczną
  • wsparcie relokacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając przycisk:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy