Oferta pracy

Kierownik Produkcji

Arche Consulting Sp z o.o.

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, będąca liderem w swojej branży.

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem pracowników (ok. 100 osób) realizujących oraz wspierających produkcję i należących do podległego zespołu,

  • rozwój podległej kadry kierowników zmianowych i brygadzistów,

  • odpowiedzialność za wyniki w zakresie jakości, ilości i wydajności zespołu,

  • nadzór nad realizacją planu produkcyjnego,

  • optymalizacja wydajności produkcji wg zasad LEAN,

  • osiąganie celów KPI zgodnymi z celami organizacji, wysoka orientacja na cele wydajnościowe, jakościowe i obsługi klienta,

  • inicjowanie i wdrażanie nowych rozwiązań produkcyjnych i technologicznych,

  • zapewnienie dobrej komunikacji z wszystkimi działami organizacji (w tym sprzedaż),

  • aktywne reagowanie na codzienny przebieg procesu produkcyjnego oraz na zdarzenia w obszarze swojej odpowiedzialności,

  • nadzór nad przepisami BHP (dbanie o bezpieczeństwo pracy i przestrzeganie instrukcji),

  • raportowanie bezpośrednio do Dyrektora Zakładu.

Wymagania pracodawcy

  • min. 2-letnie doświadczenie w zakładzie produkcyjnym na podobnym stanowisku związanym z kierowaniem zespołem i odpowiedzialnością za jego pracę,

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,

  • umiejętność i doświadczenie w posługiwaniu się narzędziami Lean Manufacturing,

  • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku produkcyjnym,

  • samodzielność, kreatywność, umiejętność rozwiązywania problemów.

Pracodawca oferuje

  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • pakiet dodatkowych benefitów,

  • realną możliwość wpływu na rozwój organizacji,

  • dużą samodzielność i decyzyjność w wykonywanych czynnościach,

  • pracę w przyjaznej atmosferze, w międzynarodowym środowisku.

Chcemy łączyć Firmy i Kandydatów, pomagać w znalezieniu talentów dopasowanych do wartości i celów naszych partnerów. Wiemy, że każdy charakteryzuje się czymś wyjątkowym. Chcemy to poznać, aby lepiej i szybciej osiągać pełne dopasowanie.

Wierzymy, że najważniejszą wartością jest człowiek, a inwestycja w dobór Pracowników to inwestycja w rozwój firmy. Odpowiedni Pracownik pasuje do firmy nie tylko posiadanymi kompetencjami, ale również osobowością i wyznawanymi wartościami.

Budujemy profesjonalny, ale również przyjazny i otwarty na indywidualności wizerunek. Chcemy sprawić, by każdy Kandydat i Klient mógł poczuć się częścią naszej społeczności. Działamy na zasadzie współpracy, dajemy poczucie komfortu i zaufania, przedstawiając Pracodawcom dopasowanych Kandydatów.

Dzięki zaangażowaniu możemy lepiej zaopiekować się Kandydatami oraz Klientami. Budujemy z nimi trwałe relacje wspierając ich przez cały proces rekrutacji. Możesz być pewien, że przy naszej pomocy znajdziesz odpowiedniego Pracodawcę.

Podążając za nasza naczelną dewizą - „Daj się poznać” - gwarantujemy nie tylko przyspieszony proces, ale przede wszystkim lepsze dopasowanie.

Przewiń do profilu firmy