Oferta pracy

Kierownik produkcji

ANDRZEJCZAK MARIAN Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "MARBA"O firmie

  • Malinowa 6
    Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

ANDRZEJCZAK MARIAN Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "MARBA"

Malinowa 6

Grodzisk Mazowiecki

 Firma Marba z siedzibą w Grodzisku Mazowieckim działająca od 40 lat na rynku polskim i zagranicznym. Jesteśmy producentem najwyższej jakości kół oraz rolek z bieżnikiem poliuretanowym do wózków paletowych oraz elektrycznych. Nasze produkty powstały na potrzeby odbiorców z całej Europy, ceniących wysoką jakość i estetykę wykonania. Koła i rolki dostarczamy między innymi do: Niemiec, Rosji, Szwecji, Rumunii, Grecji, Czech, Słowacji i wielu innych krajów europejskich.

Zakres obowiązków:

  • Organizacja i koordynowanie pracy podległego zespołu pracowników
  • Zapewnienie terminowej realizacji planów produkcyjnych
  • Poszukiwanie usprawnień mających na celu optymalizacji procesu produkcji
  • Nadzór nad przestrzeganiem ustalonych standardów jakościowych i wydajnościowych
  • Nadzór i optymalizację kosztów produkcyjnych
  • Zamawianie materiałów i pilnowanie terminowości dostaw
  • Nadzór i prowadzenie dokumentacji produkcyjnej

Wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu pracą zespołu produkcyjnego
  • Wykształcenie wyższe lub średnie (techniczne, zarządzanie produkcją lub pokrewne)
  • Wiedza z zakresu procesów i metod zarządzania produkcją
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • Umiejętność organizacji pracy, egzekwowania wyników
  • Komunikatywność i umiejętność sprawnego podejmowania decyzji
  • Znajomość maszyn CNC
  • Praktyczna znajomość procesów obróbki metali
  • Mile widziana znajomość technologii odlewania poliuretanu
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Dobra znajomość pakietu MS Office/Libre office
  • Mile widziana znajomość Simens Solid Edge

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełen etat
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Dostęp do programu Simens Solid Edge

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy