Oferta pracy

Kierownik Produkcji

Europejskie Centrum Owocowe Sp. z o.o.O firmie

Europejskie Centrum Owocowe Sp. z o.o.

Rębowola 55

Grójec

Prężnie rozwijająca się grupa producentów owoców i warzyw posiadająca nowoczesne zaplecze maszynowe w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad procesem produkcji
  • Planowanie produkcji oraz bieżące korygowanie
  • Zarządzanie zasobami ludzkimi w systemie zmianowym
  • Analizowanie i monitorowanie procesów produkcyjnych zgodnie z wdrożonymi procedurami
  • Dostosowanie poziomu zatrudnienia do aktualnych potrzeb
  • Bieżąca kontrola wydajności i efektywności podległych zespołów
  • Opracowywanie rozwiązań mających na celu obniżenie strat produkcyjnych, podnoszenie standardów jakościowych oraz wydajności,
  • Zapewnienie poprawnego obiegu dokumentów
  • Koncentracja na zdefiniowanych KPI
  • Delegowanie zadań i rozliczanie
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie lub wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie produkcją, ekonomia, zarządzanie)
  • Doświadczenie zawodowe na ww. lub podobnym stanowisku (lider produkcji, z-ca kierownika)
  • Bardzo dobre umiejętności organizacji pracy własnej i zespołu
  • Silna motywacja i ukierunkowanie na realizację założonych celów
  • Umiejętność motywowania pracowników
  • Obsługa komputera (Ms Office)
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Samodzielność
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę
  • Ciekawą, stabilną pracę w firmie będącej liderem w swojej branży,
  • Pracę w nowoczesnym oraz zautomatyzowanym środowisku produkcyjno - magazynowym
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Europejskie Centrum Owocowe sp. z o.o z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Europejskie Centrum Owocowe sp. z o.o z siedzibą w Warszawie przy ul. Na Uboczu 2/53. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy