Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Produkcji i Magazynu

WYTWÓRNIA OPAKOWAŃ "BUD-OPAK" BOGDAN ŁAGODA I TADEUSZ KAMIŃSKI SPÓŁKA JAWNAO firmie

WYTWÓRNIA OPAKOWAŃ "BUD-OPAK" BOGDAN ŁAGODA I TADEUSZ KAMIŃSKI SPÓŁKA JAWNA

Roli-Żymierskiego 27

Trzebicz (pow. strzelecko-drezdenecki)

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie procesem produkcyjnym oraz magazynowym

  • zarządzanie podległym zespołem produkcyjno-magazynowym oraz jego rozwój (około 40 osób)

  • budowanie zaangażowania w zespole, w tym zarządzanie poprzez cele (m.in. motywacja, informacja zwrotna)

  • zapewnienie przestrzegania i ulepszania technologii produkcyjnej w celu utrzymania standardu jakości produktów jak i wydajności

  • wprowadzanie nowych systemów zarządzania produkcją i magazynem

  • Optymalizacja procesów produkcyjnych i magazynowych

  • budowanie kultury lean, Problem Solving, AM

  • komunikacje z innymi działami firmy

  • planowanie grafików pracy

  • raportowanie i analiza wydajności produkcji i magazynu

  • monitorowanie realizacji założonych planów

  • organizowanie i koordynowanie pracy personelu produkcyjnego i magazynowego

  • poszukiwanie i wdrażanie optymalnych rozwiązań na zagospodarowanie przestrzeni magazynowej

  • zgodność stanów magazynowych i bezpieczeństwo przechowywania towarów

Nasze wymagania

  • posiadasz minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku kierownika produkcji i/lub magazynu lub pokrewnym

  • możesz pochwalić się co najmniej półrocznym doświadczeniem w zarządzaniu zespołem

  • masz wykształcenie wyższe

  • pojęcia TPM, SMED, TOC, Problem Solving nie są Ci obce

  • sprawnie poruszasz się w środowisku MS Office

  • umiesz posługiwać się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie w branży papierniczej

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu umowy o pracę

  • premie

  • dużą samodzielność w działaniu

Praca na stanowisku Kierownika Produkcji i Magazynu wiąże się z zarządzaniem głównymi procesami operacyjnymi w prężnie rozwijającej się firmie Bud-Opak, która działa od 1992 roku w branży opakowań tekturowych.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy – Oddział Trzebicz (66-530 woj. Lubuskie)