Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Produkcji

GAA - Lobex Sp. z o.o.

  • Iłowa

    Iłowa, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie procesu produkcji i montażu i zapewnienie jego przebiegu zgodnie z obowiązującymi procedurami / instrukcjami.

  • Ciągły rozwój oraz poszerzanie zakresu posiadanej wiedzy i doskonalenie organizacji pracy swojej i zespołu.

  • Dbałość o jakość produktu poprzez ustalanie i podejmowanie odpowiednich działań korygujących i doskonalących.

  • Utrzymanie i ciągła poprawa czasów realizacji zamówień.

  • Ciągła poprawa kosztu produkcji m. in. poprzez stopniową poprawę produktywności oraz optymalizację zużycia materiałów.

  • Nadzór nad tworzeniem i stosowaniem procedur i instrukcji produkcyjnych.

  • Ciągła poprawa poziomu bezpieczeństwa i higieny pracy poprzez nowe inicjatywy oraz doskonalenie.

  • Zapewnienie przestrzegania zasad gospodarki odpadami na podległym obszarze.

  • Dbałość o odpowiednie użytkowanie maszyn i urządzeń w celu zapewnienia stabilności procesu produkcyjnego.

  • Zgłaszanie możliwości doskonalenia i poprawy funkcjonowania procesów, procedur i instrukcji w zakresie jakości, ochrony środowiska oraz bezpieczeństwa i higieny prac

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie w obszarze produkcji mile widziane

  • Znajomość MS Office, w szczególności programu Excel

  • Analityczne i procesowe podejście

  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętności piorytetyzacji zadań

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Zdobywanie cennego doświadczenia firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym

  • Profesjonalne i przyjazne środowisko pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności

Firma GAA – Lobex powstała w 1991 roku. Od ponad 30 lat kompleksowo dostarczamy pompy oraz mieszadła wraz z osprzętem i wyposażeniem dodatkowym.

Nasze doświadczenie oraz posiadane kontakty na rynkach zagranicznych umożliwiają dostawę niemal wszystkich części zamiennych szybko i w konkurencyjnych cenach, a często szybciej i taniej, niż oficjalni dystrybutorzy.

Przewiń do profilu firmy