Oferta pracy

Kierownik Produkcji - Inżynier procesu

ICARO firmie

5 000‐8 000 zł brutto / mies.
  • Żółkiewka-Osada (pow. krasnostawski), lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Firma Icar od 30 lat zajmuje się produkcją ramek drewnianych do zdjęć, ram aluminiowych, antyram. Sprzedajemy nasze wyroby w Polsce i w wielu krajach Europy.

Zakres obowiązków:

  • Kierowanie i organizacja pracy zespołu ok. 50 osób, koordynowanie ich pracy i egzekwowanie realizacji wyznaczonych zadań.
  • Podejmowanie działań mających na celu optymalizację, poprawę oraz zwiększenie wydajności i niezawodności procesów technologicznych.
  • Odpowiedzialność za efektywność pracy, oraz jakość wytwarzanych produktów.
  • Planowanie bieżącej produkcji, zapewnienie terminowej realizacji zadań.
  • Wdrażanie działań optymalizacyjnych z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi - Lean Manufacturing.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. Średnie techniczne (preferowane wyższe: zarządzanie i inżynieria produkcji)
  • Doświadczenie w przedsiębiorstwie zajmującym się produkcją.
  • Znajomość nowoczesnych metod zarządzania (LM, Six-Sigma)
  • Umiejętność zarządzania zespołem pracowników i zasobami ludzkimi.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Pracę na umowę o pracę
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość zakwaterowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy