Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Produkcji

FOODCO VITA sp. z o.o.O firmie

  • Janów (pow. kozienicki), mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Dynamicznie rozwijająca się firma działająca na rynku przetwórstwa owocowo-warzywnego poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku Kierownik Produkcji. Aktualnie rekrutacja dotyczy linii produkcji soków ale w miarę rozbudowy parku maszynowego firma będzie również zapewniała ciekawą pracę przy innowacyjnych produktach. Tworzymy zespół profesjonalistów, którzy wzbogacą naszą firmę o swoje doświadczenia i zapewnią najwyższy poziom jakości naszej marki.

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad procesem produkcji, w tym nadzór nad poprawnym działaniem linii produkcyjnej,
  • Nadzorowanie całego procesu technologicznego w firmie,
  • Realizowanie ilościowego i jakościowego planu produkcyjnego, planowanie produkcji oraz bieżące korygowanie,
  • Zarządzanie zasobami ludzkimi w systemie zmianowym a także szkolenie pracowników z obsługi maszyn i urządzeń,
  • Nadzorowanie kilkunastoosobowego zespołu pracowniczego,
  • Dostosowanie poziomu zatrudnienia do aktualnych potrzeb,
  • Analizowanie i monitorowanie procesów produkcyjnych zgodnie z wdrożonymi procedurami,
  • Techniczne wspomaganie dopracowywania poprawności działania urządzeń produkcyjnych, współpraca i nadzór nad serwisantami zewnętrznymi,
  • Dbałość o stan techniczny maszyn i urządzeń,
  • Nadzorowanie i rozwój procesu produkcyjnego z uwzględnieniem zasad BHP,
  • Bieżąca kontrola wydajności i efektywności pracy podległych zespołów.
  • Opracowywanie rozwiązań mających na celu obniżenie strat produkcyjnych, podnoszenie standardów jakościowych oraz wydajności,
  • Zapewnienie poprawnego obiegu dokumentów związanych z produkcją oraz gospodarką magazynową,
  • Koncentracja na zdefiniowanych przez pracodawcę celach,
  • Delegowanie zadań i rozliczanie ich wykonania.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie lub wyższe (preferowane kierunki: techniczne, zarządzanie produkcją),
  • Doświadczenie zawodowe na ww. lub podobnym stanowisku (np. lider produkcji, z-ca kierownika) w branży przy produkcji soków owocowo-warzywnych,
  • Bardzo dobre umiejętności organizacji pracy własnej i zespołu,
  • Silna motywacja i ukierunkowanie na realizację założonych celów,
  • Elastyczność w działaniu i zaangażowanie,
  • Umiejętność motywowania pracowników,
  • Obsługa komputera
  • Samodzielność pracy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę
  • Ciekawą, stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Pracę w nowoczesnym oraz zautomatyzowanym środowisku produkcyjnym
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Ogłoszenie archiwalne