Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Produkcji

HT&L FITTING POLSKA Sp. z o.o.

Rabowicka 51a

Jasin (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Efektywne zarządzanie i nadzorowanie pracy podległych pracowników

  • Planowanie grafików pracy

  • Kontrola i nadzór procesu produkcyjnego

  • Optymalizacja stanowisk pracy

  • Nadzór nad realizacją procesu technologicznego automatycznego montażu kół i dostaw do Klienta

  • Zapewnienie prawidłowych warunków pracy BHP

  • Nadzór nad bezpieczeństwem pracy w obszarze produkcji i dostaw do Klienta

  • Tworzenie i doskonalenie Systemu Zarządzania Jakością obszaru produkcji

  • Zarządzanie wskaźnikami monitorującymi obszar produkcji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Osobowość przywódcy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętność planowania i dobrej organizacji czasu pracy

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Mile widziane doświadczenie w branży automotive oraz znajomość zasad auditów IATF

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na lokalnym rynku.

  • Szkolenie i rozwój zawodowy

  • Poziom wynagrodzenia adekwatny do zakresu odpowiedzialności oraz kompetencji

  • Motywacyjny system wynagradzania

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy

O nas

HT&L FITTING POLSKA Sp. z o.o. firma, specjalizująca się w automatycznym montażu kół samochodowych i dostawami JustInSequence na linię produkcyjną fabryk samochodów w Tychach, Swarzędzu i Gliwicach