Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Produkcji

Turbo-Tec sp. z o.o.O firmie

Turbo-Tec sp. z o.o.

Elizy Orzeszkowej 2A

Jaworzno

Jeśli masz doświadczenie w zarządzaniu produkcją, chcesz dołączyć do firmy międzynarodowej o ugruntowanej pozycji na rynku, oraz widzieć efekty swojej pracy i nie boisz się wprowadzać zmian – dołącz do nas!!

Jako kierownik produkcji między innymi będziesz odpowiadać za organizację i realizację planu produkcyjnego poprzez optymalne wykorzystanie wszystkich dostępnych zasobów.

Zakres obowiązków:

  • Planowanie produkcji i zasobów w odniesieniu do prognoz oraz dostępności materiałów w wymiarze długoterminowych i krótkoterminowych;
  • Zarządzanie podległym zespołem ok 60 osób;
  • Kontrola wskaźników produkcyjnych oraz odpowiedzialność za realizację planu produkcyjnego, jakość produktów oraz kontrolę kosztów;
  • Aktywny udział w tworzeniu długoterminowej strategii rozwoju produkcji;
  • Wprowadzanie zmian w procesach produkcyjnych przy wykorzystaniu Lean Manufacturing;
  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo i higienę pracy oraz doskonalenie środowiska pracy;
  • Raportowanie wyników produkcyjnych w oparciu o uzgodnione wskaźniki;
  • Identyfikowanie i podejmowanie działań usprawniających w celu optymalizacji procesu produkcji oraz redukcji kosztów.

Oczekiwania:

  • Minimum pięcioletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym, w dziale produkcji związanej z branżą Automotive;
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub z obszaru zarządzania produkcją - mile widziane;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość nowoczesnych metod i narzędzi z obszaru zarządzania produkcją i optymalizacji procesów;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności zarządzania personelem w kierunku zwiększenia efektywności i wspierania rozwoju zawodowego pracowników;
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing oraz ich praktycznego zastosowania;
  • Nastawienie na poszukiwanie obszarów do doskonalenia oraz terminową realizację postawionych celów;
  • Umiejętność podejmowania trafnych decyzji w oparciu o fakty oraz dane;
  • Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • Praca w systemie dwuzmianowym;
  • Miłą atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Ogłoszenie archiwalne