Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Produkcji

VANSTAR

  • Jędrzejów

    Jędrzejów, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planów produkcyjnych, wskaźników efektywnościowych oraz udział w działaniach optymalizacyjnych.

  • Wdrażanie nowoczesnych metod i narzędzi związanych z zarządzaniem produkcją.

  • Analiza dostępnych mocy produkcyjnych oraz „wąskich gardeł” w produkcji.

  • Udział w przygotowywaniu krótko- i długo- okresowych planów produkcyjnych.

  • Bieżąca kontrola terminowej realizacji zamówień produkcyjnych.

  • Aktywna współpraca z zespołami projektowymi przy wdrażaniu do produkcji nowych wyrobów.

  • Dbałość o rozwój kompetencji i umiejętności podległego zespołu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne.

  • Doświadczenie w kierowaniu pracą zespołami pracowników produkcyjnych.

  • Znajomość zagadnień technologicznych oraz logistyki produkcji.

  • Mile widziana znajomość branży automotive.

  • Praktycznej znajomości zagadnień Lean Manufacturing.

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

  • Znajomość systemów jakościowych IATF 16949, ISO 9001 i ISO 14001.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę.

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym.

  • Udział w ciekawych i nieszablonowych projektach dla klientów z całej Europy.

  • Profesjonalizm i możliwość praktycznego wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań.

  • Możliwość rozwoju, nauki oraz zdobywania doświadczenia.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

VANSTAR

VANSTAR to lider wśród producentów układów wydechowych do wszystkich wiodących marek samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn i urządzeń rolniczych, pojazdów specjalistycznych, wojskowych oraz agregatów prądotwórczych. Prowadząc działalność, doskonaląc jakość oraz technologię produkcji systematycznie budowaliśmy naszą pozycję na polskim i światowym rynku.

Obecnie posiadamy dwa zakłady produkcyjne i stale poszerzamy swoją ofertę. Nasze Centrum Badawczo - Rozwojowe wyposażone jest w szereg nowoczesnych urządzeń pomiarowo - badawczych, które umożliwiają wykonanie precyzyjnych badań części i podzespołów. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, centrum laserowym, a także profesjonalną malarnią proszkową.

Stawiamy na systematyczny rozwój. Zatrudniamy zespół świetnych specjalistów, których wiedza i doświadczenie pozwalają na tworzenie najlepszych rozwiązań w branży oraz wysoką jakość wyrobów.

Przewiń do profilu firmy