Logo Pracuj.pl

Kierownik Produkcji

Faurecia Automotive Polska S.A.O firmie

  • Jelcz-Laskowice, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna

Faurecia Automotive Polska S.A.

Europejska 6

Jelcz-Laskowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie, nadzorowanie, koordynowanie i kontrola pracy podległego zespołu w celu zagwarantowania realizacji nałożonych zadań i wskaźników
  • Analiza odchyleń wykonania planu produckji i wskaźników Faurecia Excellence System, ustalenie ich przyczyn oraz proponowanie działań w celu osiągnięcia planowanych zamierzeń
  • Zarządzanie kadrami przy użyciu narzędzi obowiązujących w Faurecia w celu osiągnięcia maksymalnej efektywności pracy
  • Odpowiedzialność za stan BHP na prowadzonym obszarze zgodnie z Kodeksem Pracy / Zasadami organizacji
  • Motywowanie, planowanie i realizacja polityki szkoleń podległych pracowników
  • Opracowanie budżetu i planowanie inwestycji, nadzór nad realizacją budżetu
  • Ciągłe doskonalenie procesu, produktu, KPI
  • Nadzór nad nowymi uruchomieniami w zakresie obszaru

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • minimum 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu produkcją, najlepiej branża automotvie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność zarzadzania zespołem, budowania zaangażowania i autorytetu
  • umiejętność pracy pod presją czasu, dyspozycyjność

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • program emerytalny
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • premia semestralna

Co musisz wiedzieć o Faurecii w Jelczu-Laskowicach?

Fabryka w Jelczu-Laskowicach powstała w 2006 roku. Zajmuje się produkcją pianek poliuretanowych do siedzeń i oparć. Zakład zatrudnia około 400 osób. Czy wiesz, że produkujemy pianki poliuretanowe do samochodów marki Audi, BMW, VW, OPEL, Citroen, Peugeot, Daimler, DS?

Faurecia jako Lider w branży technologii motoryzacyjnej, inspiruje przyszłość mobilności!

Kim jesteśmy?

Jesteśmy w pierwszej dziesiątce światowych dostawców branży motoryzacyjnej.

W czym się specjalizujemy?

Zajmujemy się projektowaniem i produkcją elementów wyposażenia samochodowego w czterech kluczowych dziedzinach: technologiach kontroli emisji spalin, fotelach samochodowych, wnętrzach samochodowych, rozwiązaniach IT.

W jakich krajach działamy?

Działamy w 37 krajach, gdzie liczba zakładów produkcyjnych osiągnęła już 248! Z dumą chwalimy się także 39 ośrodkami badawczo-rozwojowymi i załogą blisko 100 tysięcy Faurecian. W Polsce rozwinęliśmy 9 fabryk, które znajdują się w Grójcu, Gorzowie Wielkopolskim, Legnicy, Wałbrzychu i Jelczu-Laskowicach.

Ale to nie wszystko, bo mamy jeszcze: Centrum Badawczo-Rozwojowe, Finansowe Centrum Usług Wspólnych i Platformę Transportowo-Logistyczną.

Kierujemy się przyszłością!

Poznajmy się lepiej! www.faurecia-polska.pl, www.karierafaurecia.pl

Kierownik Produkcji, Europejska 6, Jelcz-Laskowice