Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Produkcji

  • Jordanów, Nowy Targ, Rabka-Zdrój, małopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2019-03-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona powstało w 1997 roku w Krakowie. Filozofia Firmy łączy najnowsze zdobycze kosmetologii oraz odżywczą moc naturalnych składników roślinnych. Potwierdzeniem skuteczności podejmowanych działań są liczne nagrody i wyróżnienia, m.in. wielokrotnie przyznawany tytuł Solidna Firma, Gazela Biznesu, Gepardy Biznesu, Firma Dobrze Widziana, Ambasador Polskiej Gospodarki i wiele innych. W 2012 roku Firma otrzymała prestiżowe wyróżnienie - Nagrodę Gospodarczą Prezydenta RP za Ład Korporacyjny i Społeczną Odpowiedzialność Biznesu. Więcej informacji na: https://farmona.pl/

    Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o.o
    poszukuje kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Wysoka k/Jordanowa
    NR REF: W/KP/0419

    ZADANIA NA STANOWISKU:

    • Zapewnienie odpowiedniej jakości oraz terminowości realizacji bieżących zleceń produkcyjnych - zgodnie z założonym Planem Produkcji,
    • Organizowanie, zarządzanie i nadzorowanie pracy podległych pracowników podczas zmiany, monitorowanie wyników pracy,
    • Bieżące koordynowanie i nadzorowanie oraz optymalizacja procesów produkcyjnych,
    • Wdrażanie rozwiązań służących wzrostowi efektywności produkcji,
    • Szkolenie i instruowanie nowo przyjętych pracowników z zakresu wykonywanej pracy zgodnie z zasadami dobrej praktyki produkcyjnej,
    • Wykonywanie powierzonych zadań z zachowaniem standardów najwyższej jakości oraz zasad BHP i p.poż., GMP, ISO.

    WYMAGANIA:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
    • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne,
    • Praktyczna znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office, w tym szczególnie MS Excel,
    • Znajomość metodyk ciągłego doskonalenia procesów,
    • Rzetelność, odpowiedzialność i zaangażowanie w zakresie powierzonych zadań,
    • Wysoko rozwinięte umiejętności managerskie,
    • Umiejętność analitycznego myślenia oraz delegowania zadań i rozliczania.

    OFERUJEMY:

    • Interesującą i pełną wyzwań pracę, możliwość realizacji własnych pomysłów,
    • Indywidualną ścieżkę rozwoju zawodowego w ramach Systemu Zarządzania Talentami;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet świadczeń dodatkowych m.in.: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport;
    • Benefity w ramach polityki prorodzinnej: “FARMONA Przyjazna Rodzinie”,
    • Możliwość rozwoju zawodowego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając APLIKUJ.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 (Dz. U. z 2014 r. poz. 1662) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji”.