Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Produkcji

  • Kajetany (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • Kierownik
  • 08.01.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy firmą produkującą automatyczne systemy magazynowe i transportowe wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłu. Tworzymy koncepcję, konstrukcję, wytwarzamy oraz uruchamiamy projektowane przez nas rozwiązania. W swojej działalności wykorzystujemy najnowocześniejsze techniki i technologie. Dzięki naszym rozwiązaniom nasi Klienci mają łatwy i szybki dostęp do składowanych materiałów i narzędzi, oszczędzając przy tym do 80% powierzchni magazynowej oraz skracając czas operacji logistycznych, a także zapewniając wzrost bezpieczeństwa w procesie magazynowania.

    Interdyscyplinarność naszego zespołu pozwala osiągnąć rynkową przewagę nad konkurentami przez tworzenie konstrukcji na światowym poziomie.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kajetany / Polska / Europa

    Oferujemy

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i perspektywę długofalowej współpracy
    • Pracę w młodym, kreatywnym zespole
    • Możliwość rozwoju poprzez ciekawą pracę w firmie realizującej własne pomysły i projekty dla międzynarodowych koncernów
    • Pracę w przyjaznej i partnerskiej atmosferze
    • Możliwość samorealizacji, rozwoju oraz wdrażania własnych pomysłów
    • Pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, karta Multisport
    • Interesujące i odpowiedzialne zadania

    Zadania:

    • Planowanie i kontrola dostępności surowców potrzebnych do produkcji
    • Zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem produkcyjnym
    • Organizacja, koordynowanie i doskonalenie pracy podległego zespołu pracowników
    • Wdrażanie nowych standardów w celu poprawy jakości i wydajności produkcji
    • Tworzenie, aktualizacja standardów i instrukcji stanowiskowych
    • Nadzór nad przestrzeganiem ustalonych standardów jakościowych i BHP, dyscypliny pracy
    • Analiza wskaźników produkcyjnych
    • Rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych
    • Ciągła optymalizacja procesów realizowanych na maszynach w zakresie jakości oraz wydajności
    • Opracowywanie dokumentacji technologicznej zgodnie z obowiązującymi wymaganiami

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne: inżynieria produkcji, budowa maszyn, mechanika, mechatronika
    • Dodatkowym atutem będzie 2-3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku inżyniera w zakładach produkcyjnych z branży metalowej
    • Doświadczenie w zarządzaniu personelem
    • Samodzielność i odpowiedzialność, terminowość w wykonywaniu zadań
    • Umiejętność organizacji pracy, egzekwowanie wyników
    • Umiejętność zarządzania projektami
    • Komunikatywność i umiejętność podejmowania decyzji

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

    Zapraszamy na: www.baumalog.pl

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. . Dz. U. z 2016 r. poz. 922