Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik produkcji

GRASS-HOPPER POLSKA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

umowa o pracę, umowa zlecenie
5 5009 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
6 50010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Partyzantów 2b, Kalwaria Zebrzydowska
    Kalwaria Zebrzydowska, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Partyzantów 2b

Kalwaria Zebrzydowska

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad realizacją zleceń produkcyjnych,

  • Opracowanie i wdrożenie planu produkcyjnego, oraz nadzór nad jego realizacją, odpowiedzialność za terminowość realizacji zamówień

  • Opracowanie wydajności gniazd produkcyjnych

  • Wdrożenie systemu nadzoru nad wynikami działu w oparciu o założone KPI

  • Podejmowanie działań eliminujących zakłócenia w realizacji planu produkcyjnego,

  • Inicjowanie działań zmierzających do ulepszenia technologii oraz cyklu produkcyjnego,

  • zarządzanie personelem: nadzór nad czasem pracy, rekrutacja, szkolenia, ocena, kontrola wydajności pracy, wyznaczanie i rozliczanie celów podległego personelu,

  • Motywowanie pracowników do podnoszenia jakości gotowego wyrobu, opracowanie dostosowanego do potrzeb produkcji systemu premiowego.

  • Nadzór nad parkiem maszynowym, utrzymaniem ruchu i stanem technicznym, udział w procesach inwestycyjnych

  • Zarządzanie magazynem surowców i produktów gotowych

  • wdrożenie, szkolenia i kontrola podległego personelu w zakresie standardów 5S

  • Raportowanie pracy zarządowi

Nasze wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym

  • Umiejętność zarządzania zasobami materiałowymi oraz kapitałem ludzkim

  • Umiejętność analitycznego myślenia i planowania, bardzo dobra organizacja pracy

  • umiejętność optymalizacji procesów produkcyjnych

  • znajomość zasad zarządzania procesami produkcyjnymi i jakościowymi

  • znajomość technik i metod produkcji

  • Mile widziana znajomość branży meblowej

To oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio w strukturach naszej firmy z możliwością długotrwałej współpracy

  • pracę w sympatycznej atmosferze, w rozwijającej się firmie

  • Rozwój zawodowy

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Grass-Hopper Polska sp. z o.o. sp. K. wiodący producent i importer akcesoriów i elementów meblowych. Od ponad 20 lat dostarcza komponenty do przemysłu meblowego.