Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Produkcji

Radomska 2

Kamień (pow. białobrzeski)

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój kompetencji i umiejętności pracowników działu produkcji opakowań

  • Planowanie produkcji oraz nadzór nad jego realizacją

  • Nadzór nad jakością produkcji i minimalizowanie strat produkcyjnych

  • Ścisła współpraca z działami powiązanymi z produkcją

  • Nadzorowanie pracy maszyn i dbałość o stan techniczny

  • Nadzorowanie poprawności prowadzenia raportów oraz dokumentacji

  • Dbanie o dobrą i przyjazną atmosferę w zespole

  • Przestrzeganie przepisów BHP oraz regulaminu zakładowego

  • Monitorowanie poziomu zatrudnienia i dostosowywanie go do aktualnych potrzeb

  • Udział w procesie rekrutacji, planowaniu szkoleń i rozwoju zawodowego podległego zespołu

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w produkcji opakowań – warunek konieczny

  • Bardzo dobrej organizacji czasu pracy i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Prowadzenia gospodarki magazynowej materiałów i wyrobów gotowych

  • Wiedzy w zakresie maszyn do przetwarzania tektury falistej

  • Umiejętności zarządzania zespołem

  • Ogólnej znajomości przepisów BHP

  • Umiejętności rozwiązywania konfliktów

  • Znajomości pakietu MS Office

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od posiadanych kompetencji

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość dalszego rozwoju zgodnie z osobistymi kwalifikacjami

  • Uczestnictwo w szkoleniach i współpraca przy realizacji ciekawych projektów

  • Szerokie kompetencje w zakresie zarządzania podległym działem

Producent opakowań tekturowych, firma z 25 letnim doświadczeniem na rynku w związku reorganizacją zakładu produkcyjnego i poszerzeniem działalności poszukuje do swojego zespołu doświadczonego i kompetentnego KIEROWNIKA PRODUKCJI.

Kandydat będzie posiadał szerokie kompetencje, swobodę podejmowania decyzji i realny wpływ na kierunek rozwoju powierzonego działu.

Przewiń do profilu firmy