Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Produkcji

"BONUS-PLUS" sp. z o.o.

  • Kochanowskiego 5, Kańczuga
    Kańczuga, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Kochanowskiego 5

Kańczuga

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielny nadzór nad całym działem produkcyjnym zakładu

  • Optymalizacja produkcji pod kątem wydajności, jakości i kosztów

  • Zarządzanie podległym zespołem

  • Motywowanie, rozwój kompetencji, umiejętności oraz oceny efektywności podległego zespołu

  • Planowanie produkcji

  • Współtworzenie rozwiązań technologicznych

  • Organizowanie i kontrola działań BHP

  • Planowanie i realizacja zakupów materiałów produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Umiejętność zarządzania zespołem ludzi.

  • Dyspozycyjność, zaangażowanie i odpowiedzialność

  • Wysoko rozwinięte umiejętności zarządzania dużym zespołem pracowników

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w piekarni

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Przyjazne środowisko pracy, w którym dzielimy się wiedzą oraz doświadczeniem

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia

O nas

Bonus-Plus Sp. z o.o. to piekarnia z wieloletnimi tradycjami,