Oferta pracy

Kierownik Produkcji

Goldman RecruitmentO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Dla naszego klienta, dużej firmy zajmującej się przerobem tworzyw sztucznych, prowadzimy obecnie poszukiwania kandydata na stanowisko Kierownika Produkcji, który będzie odpowiedzialny za realizację planów produkcyjnych.

Kierownik ProdukcjiNumer ref.: 191429/6243

Opis stanowiska:

  • planowanie, organizowanie i nadzorowanie działalności podległej komórki organizacyjnej w celu osiągania wyznaczonych zadań, zgodnie z obowiązującym schematem organizacyjnym Zakładu,
  • tworzenie i nadzór nad realizacją planów produkcyjnych,
  • zarządzanie podległymi pracownikami w sposób efektywny,
  • nadzór nad zapewnieniem wysokiej jakości produkcji,
  • inicjowanie i wdrażanie zmian mających na celu usprawnienie działalności podległego działu,
  • współpraca z innymi działami w firmie.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie (mile widziane wyższe techniczne),
  • doświadczenie na stanowisku Kierownika Produkcji, zarządzenie zespołem co najmniej 80- osobowym,
  • wiedza praktyczna w procesach wtrysku i zbliżonych,
  • wysokie umiejętności analityczne,
  • znajomość nowoczesnych narzędzi- Lean, Kanban etc.

Oferta obejmuje:

  • pracę w stabilnej organizacji,
  • możliwość realizacji własnych inicjatyw i pomysłów,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy